Czajnik emaliowany z gwizdkiem zioła 2,5 l indukcja

Emalia Rybnik

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

74,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Czajnik emaliowany z gwizdkiem zioła 2,5 l indukcja

Istnieją takie produkty, na które na co dzień nie zwracamy uwagi, a są one integralną częścią naszego salonu, sypialni czy kuchni. I chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, to ich nagły brak zaburzyłby nasz codzienny rytm.

Jednym z takich produktów jest niewątpliwie czajnik emaliowany, bez którego nie napijesz się porannej kawy, nie usiądziesz z kubkiem herbaty przy ulubionej książce, nie zaparzysz sobie dobrych na sen ziół, takich jak melisa czy mięta.

Był moment, że czajniki tradycyjne zaczęły ustępować miejsca czajnikom elektrycznym. Obecnie wracają one znów do łask i naszych domów w nowoczesnym wydaniu.

Zalety czajnika marki Emalia Rybnik

  • Ma pojemność aż 2,5 litra, dzięki czemu przygotujesz dla siebie zieloną herbatę, dla męża mocną kawę, a dla dzieci smaczne herbaty owocowe.
  • Jest niezwykle uniwersalny - używać go możesz na wszystkich typach kuchenek: indukcyjnej, gazowej, elektrycznej, ceramicznej czy halogenowej.
  • Posiada uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, które się nie nagrzewa, co oznacza, że nie musisz w pośpiechu szukać rękawicy kuchennej w obawie przed oparzeniem.
  • Gwizdek wydaje charakterystyczny dźwięk, który przywoła wspaniałe wspomnienia z młodych lat.
  • Kształt czajnika, jest nie tylko praktyczny (zapewnia dużą powierzchnię styku z kuchnią, co oznacza szybkie zagotowanie się wody), to jest też niezwykle designerski i jest ozdobą samą w sobie.
  • Model ten jest połączeniem tradycyjnej technologii z nowoczesnym stylem.
ID 5902645020120
Marka Emalia Rybnik
Materiał Stal emaliowana
Wysokość 14
Pojemność 2,5 L
Średnica dna 18 cm
Wysokość całkowita 24 cm

Komentarze:

  • Ocena