CZAJNIK EMALIOWANY Z GWIZDKIEM 2,5 L INDUKCJA GAZ EMALIA RYBNIK

Emalia Rybnik

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

72,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Czajnik emaliowany ze stali nierdzewnej 2,5L - czajnik spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników

2,5-litrowy czajnik wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpornej na odkształcenia, korozję oraz wysoką temperaturę. Cechuje go ponadczasowy design, który pasuje do każdego wnętrza oraz wykończenie w wysokim połysku.

Czajnik stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrza kuchni i oprócz swojej podstawowej funkcji pełni również funkcję dekoracyjną. Wykonany z odpornej emaliowanej stali nierdzewnej, przy odpowiednim użytkowaniu posłuży w każdej kuchni przez długi czas.

Błyszcząca tafla czajnika pięknie odbija światło, dzięki czemu czajnik stanowi wspaniałą dekorację każdej kuchni. Doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i kuchni o bardziej tradycyjnym charakterze.

Czajnik został wyposażony w uchylny gwizdek, zwiększający bezpieczeństwo użytkowników. Praktyczna pokrywka ułatwi nalanie wody i wyczyszczenie wnętrza. Wygodny uchwyt wykonany został z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Uchwyt czajnika wykonano z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu nie ślizga się w dłoniach, a przenoszenie nawet pełnego czajnika jest całkowicie bezpieczne.

Trójwarstwowe dno z wbudowaną aluminiową płytą, równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu woda bardzo szybko się gotuje. Dzięki tej funkcji, gotowanie jest krótsze i staje się bardziej energooszczędne.

Ponadto, umożliwia ono korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej oraz indukcyjnej. Korzystając z kuchenek gazowych należy tak dobrać wielkość ognia, aby płomień nie wystawał poza dno czajnika. Wydłuży to żywotność naczynia i zapobiegnie przebarwieniom.

ID 5907564503402
Marka Emalia Rybnik
Materiał Stal emaliowana
Pojemność 2,5 L
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne
Rodzaj kuchenki Gazowa, halogenowa, ceramiczna, elektryczna, indukcyjna

Komentarze:

Ada

Fajny czajnik, nie skacze po indukcji za co ma dużego plusa :)

  • Ocena