Czajnik nierdzewny 2-litrowy

24,99 zł
Brutto

Uniwersalny i prosty czajnik z gwizdkiem z dodatkowym otworem o większej średnicy do nalewania wody. Posiada solidną rączkę z tworzywa. Praktyczny i łatwy w utrzymaniu czystości.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

Czajnik nierdzewny 2 l - zakup na wiele lat

Jednym z naczyń niezbędnych w każdej kuchni jest z całą pewnością tradycyjny czajnik. Szybko i bez większych trudności podgrzejesz w nim wodę na kuchence gazowej. Głośny gwizdek poinformuje Cię, gdy zawartość przekroczy temperaturę wrzenia.

Solidne naczynie

Niewątpliwą zaletą czajnika ze stali nierdzewnej jest jego trwałe wykonanie. Wysokiej jakości tworzywo nie ulega uszkodzeniom i pozwala korzystać z naczynia przez bardzo długi czas. Producenci zadbali też o jego praktyczność. Większy otwór ułatwia nalewanie wody, a także utrzymanie wnętrza w czystości. Solidna rączka z tworzywa sztucznego ma ergonomiczny kształt i nie ulega nagrzewaniu.

Optymalna pojemność

Tym, co wyróżnia czajnik nierdzewny, jest jego stosowna wielkość. Maksymalna objętość 2 l pozwala szybko podgrzać zarówno niewielką ilość wody, konieczną do przygotowania jednej filiżanki kawy lub herbaty, jak i znacznie większej porcji, wystarczającej dla kilku osób.

5902645002980
40 Przedmioty

Opis

Opakowanie
karton
Pojemność
2 l

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 16 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło