Patelnia do naleśników SOLIDNA 24 cm

21,99 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

Patelnia do naleśników o średnicy 24 cm - wygodne smażenie

Jeżeli chcesz smażyć świetne naleśniki, potrzebna jest patelnia z niskimi brzegami i nieprzywierającą powłoką. Dzięki niej naleśniki wyjdą Ci cudownie cienkie i pyszne! Patelnia do naleśników "Solidna" to jedna z najlepszych propozycji tego typu. Zapewnia wygodne smażenie i doskonałe wrażenia smakowe.

Smażenie bez nadmiaru tłuszczu

Patelnia z powłoką non-stick to możliwość wykorzystania mniejszej ilości tłuszczu. Dzięki temu swój ulubiony przysmak będziesz mógł przygotować w mniej kalorycznej wersji. Zastosowana w tej patelni powłoka bardzo równomiernie rozprowadza ciepło. Dzięki temu cały naleśnik jest dobrze wysmażony. Wreszcie będzie wyglądać tak, jak zawsze chciałeś.

Łatwe czyszczenie

Jednym z najbardziej uciążliwych aspektów smażenia naleśników bywa konieczność czyszczenia patelni. Nie dotyczy to jednak powłoki non-stick, do której żywność nie przywiera. To naprawdę ułatwia życie!

5907579062901
780 Przedmioty

Opis

Producent
Prymus AGD
Opakowanie
Luz
Czyszczenie
Można bezpiecznie myć w zmywarce
Średnica
24 cm
Kolor
czerwony
Powłoka
Non-stick

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 7 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło