Donica ogrodowa gazon terakota na taras do ogrodu

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
12,59 zł

Opis produktu

Donica ogrodowa gazon terakota na taras do ogrodu

Wysoka, ogrodowa doniczka Milano to produkt, który stanowi świetną alternatywę dla ciężkich ceramicznych donic.

Wykonana została z wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu mamy pewność, że posłuży nam przez kilka sezonów. Donica jest wytrzymała i odporna na trudne warunki atmosferyczne takie jak: mróz, deszcz, mocne promienie słoneczne.

Doskonale sprawdzi się na tarasach, balkonach, werandach, w ogrodach zimowych, a także w ogródkach kawiarnianych lub restauracjach. Nowoczesna, inspirowana stylem vintage donica na rośliny stanowi doskonały dodatek do Twojego wystroju.

Idealne rozwiązanie do wszelkich kwiatów oraz do szerokiej gamy roślin. Kwietnik przeznaczony jest zarówno do sadzenia ziół, jak i różnorodnych letnich kwiatów.

Dowolnie ustawiaj donice nadając szyku Twojej przestrzeni – ich stonowany odcień w połączeniu z ulubioną zielenią ożywi i rozjaśni Twój ogród, dom, biuro, kuchnię, przedpokój, patio, balkon lub taras.

Łatwe użytkowanie – donice nadają się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego (są odporne na warunki atmosferyczne i bardzo lekkie). Wystarczy postawić doniczkę w dowolnym miejscu.

Ta urocza donica stojąca pozwala eksponować piękno Twoich roślin. Jest wygodna w użyciu i łatwa do czyszczenia.

ID 5907474309347
Materiał Tworzywo sztuczne
Wysokość 35 cm
Pojemność 6 L
Średnica 30 cm
Kolor Terakota
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Komentarze:

  • Ocena