Garnek emaliowany 3 L czerwony

34,99 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

Czerwony garnek emaliowany 3 l - uniwersalne naczynie w kuchni

Przygotowując potrawy, coraz częściej wzorujemy się na kuchni naszych babć uznając, że to, co najbardziej naturalne, jest dla nas również najlepsze. Nasze zainteresowania dotyczą nie tylko produktów spożywczych, ale również samych naczyń. Stąd też nieprzemijająca popularność garnków emaliowanych. Czerwony garnek emaliowany posiada korpus wykonany z jednego kawałka stali. Ta doskonale wpływa na przewodnictwo cieplne, dlatego potrawy gotują się równomiernie. Ponadto materiał ten umożliwia użytkowanie garnka kuchenkach indukcyjnych. Emaliowana powłoka jest hipoalergiczna i uniemożliwia namnażanie się bakterii, dlatego garnki te polecane są przede wszystkim osobom, które poszukują sposobu na zdrowe gotowanie.

Uniwersalizm i design

Garnek o pojemności 3 litrów jest niezastąpiony w każdej kuchni, gdyż pozwala na podgrzewanie i gotowanie wszystkich typów pokarmów. Warto z niego korzystać w szczególności w sezonie wakacyjno-jesiennym, kiedy nastaje czas na przetwory.

5902645012712
180 Przedmioty

Opis

Producent
Emalia Rybnik
Materiał
stal emaliowana
Opakowanie
karton
Pojemność
3 l
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Średnica
18 cm
Rodzaj kuchenki
każdy
Kolor
czerwony

Specyficzne kody

Zobacz także

Powiązane Produkty ( 16 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło