GARNKI EMALIOWANE 6 EL. KOMPLET GARNKÓW EMALIOWANYCH INDUKCJA

Emalia Rybnik

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

184,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

GARNKI EMALIOWANE 6 EL. KOMPLET GARNKÓW EMALIOWANYCH INDUKCJA

Zestaw garnków zachwyca połączeniem jasnego, emaliowanego tła z pięknymi, nasyconymi kolorami. Przygotowanie potraw w garnkach emaliowych, to gwarancja wydobycia niezapomnianych smaków i wybornych aromatów.

Garnki emaliowane wykonane zostały z wysokiej jakości stali pokrytej powłoką emaliowaną. Doskonale sprawdzą się jako świetny dodatek do kuchni. Posiadają ergonomiczne uchwyty wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Grube, stalowe dno zapewnia równomierne rozłożenie ciepła oraz zapewnia kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kuchenek.

Stalowe garnki pokryte powłoką emaliowaną zyskują na popularności. Są często wybierane ze względu na ładny, estetyczny wygląd i właściwości prozdrowotne. Idealnie gładka powłoka emaliowana zapobiega rozwojowi bakterii. Przechowywanie w nim gotowych dań w lodówce jest najbezpieczniejszą formą i gwarancją na zachowanie świeżości na dłużej.

Solidnie wykonany korpus posiada idealnie gładkie dno, dzięki czemu garnek nagrzewa się szybko i równomiernie. Garnki emaliowane są odporne na zarysowanie, ścieranie oraz są łatwe utrzymaniu czystości. Jednolita, szklista powłoka emalii zabezpiecza przed rozwojem bakterii i zapewnia dobrą higienę naczyń. Ze względu na jednolitą i uniwersalną kolorystykę mogą stanowić uzupełnienie już posiadanego kompletu garnków.

Doskonałe do przechowywania gotowych potraw w lodówce, nie pochłania smaku ani zapachu jedzenia. Można używać na dowolnym typie kuchenki oraz myć w zmywarce.

Naczynia emaliowane mogą mieć nierówności, wybrzuszenia i asymetrycznie naniesione dekoracje. Nie jest to defekt wpływający na jakość produkt i jego użytkowanie. Wszystkie niedoskonałości spowodowane są procesem produkcji, który w niektórych etapach odbywa się ręcznie.

W skład zestawu wchodzą:

  • garnek o pojemności 2l, wysokość 11cm, średnica 17cm + pokrywka;
  • garnek o pojemności 3l, wysokość 13cm, średnica 19cm + pokrywka;
  • garnek o pojemności 5.5l, wysokość 16.5cm, średnica 24cm + pokrywka
ID 5907579120854
Marka Emalia Rybnik
Ilość elementów 6
Pojemność 2 / 3 / 5,5 L
Średnica 17 / 19 / 24 cm
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne
Powłoka Emaliowana

Komentarze:

  • Ocena