Komplet garnków z pokrywkami TOPFANN 9-częściowy

169,99 zł
Brutto

Komplet garnków 9 cz. TOPFANN został wyprodukowany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Są odporne na zużycie nawet po długim okresie użytkowania. Posiadają uchwyty z tworzywa odpornego na ciepło co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z nich. Pokrywy zostały wykonane ze szkła hartowanego. Są wykonane według nowoczesnej energooszczędnej technologii co pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

9-częściowy zestaw garnków z pokrywami marki Topfann - podstawowe wyposażenie Twojej kuchni 

W każdej kuchni znaleźć powinien się stylowy i funkcjonalny zestaw garnków z pokrywami. Prosty, ale jednocześnie elegancki design zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających osobach. Najważniejsze jest jednak to, żeby naczynia spełniały swoją funkcję i umożliwiały wygodne i bezpieczne gotowanie. Zadanie to na pewno spełnia prezentowany zestaw garnków marki Topfann. Uchwyty tych produktów nie nagrzewają się, a dzięki temu nie musisz obawiać się o oparzenia. 

Zestaw trwałych garnków na lata

Na 9-częściowy zestaw garnków marki Topfann składają się trzy garnki w różnych rozmiarach, rondelek oraz cedzak. Wszystkie oprócz ostatniego, posiadają dodatkowo pokrywy stworzone z najwyższej jakości szkła hartowanego. Same naczynia natomiast wyrobiono ze stali nierdzewnej - trwałej i odpornej na zniszczenia czy korozję. Dzięki tym cechom z kompletu garnków z pokrywami możesz korzystać przez długi czas.

4260317611757
80 Przedmioty

Opis

Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Czyszczenie
Można bezpiecznie myć w zmywarce
Wykończenie
połysk
Rodzaj kuchenki
każdy
Skład zestawu
3x garnek, 1x wkład do gotowania na parze, 1x rondelek
Pojemność garnka
2 l
3 l
4 l
Średnica garnka
19,5 cm
22 cm
25 cm
Średnica rondla
17 cm
Pojemność rondla
1,5 l

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 16 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło