Patelnia z powłoką non-stick SOLIDNA 16 cm

17,99 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

Patelnia Solidna z powłoką non-stick o średnicy 16 cm - ognista ozdoba Twojej kuchni

Patelnia o średnicy 16 cm jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Trudno wyobrazić sobie codzienne życie singla bez tego małego naczynia. Nie musi być ona jednak brzydka i nudna. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, to postaw na idealną do nowoczesnych wnętrz czerwoną patelnię. Czarna powłoka wewnętrzna kontrastuje z ognistym kolorem rączki oraz zewnętrznych ścianek. Została ona zaprojektowana z myślą o pełnieniu nie tylko funkcji użytkowej, ale i dekoracyjnej.

Postaw na nieprzywierającą powłokę!

Prezentowana patelnia Solidna z powłoką non-stick o średnicy 16 cm wyróżnia się specjalną warstwą, dzięki której przygotowywana na niej żywność nie przywiera. Jest to szczególna zaleta w sytuacji gdy pragniesz ograniczyć stosowany w kuchni tłuszcz. Możliwość smażenia bez tego dodatku na pewno wpłynie na poprawę Twojego stanu zdrowia, a co za tym idzie także samopoczucia.

5902645005011
200 Przedmioty

Opis

Producent
Prymus AGD
Materiał
Aluminium
Opakowanie
Luz
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Średnica
16 cm
Rodzaj kuchenki
każdy
Kolor
czerwony
Powłoka
Non-stick

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 16 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło