Półmisek ze złotym paskiem Chodzież IWONA 28 cm

32,99 zł
Brutto

Półmisek owalny 28 cm Iwona Złota Chodzież - uniwersalny i elegancki

Jak zrobić wrażenie na zaproszonych gościach? Jak zachwycić wszystkich uczestników przyjęcia? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednie przygotowanie stołu. Elegancka ekspozycja potraw wymaga nie tylko obrusu, świeczek czy innych dekoracji, ale także, a może głównie - gustownej zastawy stołowej. Składa się na nią wiele elementów, a każdy z nich powinien pasować do pozostałych.

Ilość
W magazynie

Odbiór osobisty w 60 punktach

  • 2 lata gwarancji
2 lata gwarancji
  • Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • 30 dni na zwrot 30 dni na zwrot

Półmisek owalny 28 cm Iwona Złota Chodzież - uniwersalny i elegancki

Jak zrobić wrażenie na zaproszonych gościach? Jak zachwycić wszystkich uczestników przyjęcia? Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednie przygotowanie stołu. Elegancka ekspozycja potraw wymaga nie tylko obrusu, świeczek czy innych dekoracji, ale także, a może głównie - gustownej zastawy stołowej. Składa się na nią wiele elementów, a każdy z nich powinien pasować do pozostałych. Warto wybrać naczynia z jednej kolekcji, ale nie jest to wymogiem, szczególnie jeżeli dany element chcemy wykorzystywać częściej, przy innych okazjach i w towarzystwie różnych zastaw. W takiej sytuacji warto zdecydować się na produkt elegancki, ale jak najbardziej uniwersalny. Przykładem naczynia tego typu jest półmisek owalny Iwona Złota Chodzież o średnicy 28 cm.

Półmisek w funkcjonalnym rozmiarze

Nie ma jednego sposobu na wykorzystanie porcelanowego półmiska z Chodzieży. Naczynie to pozwala bowiem na eksponowanie wielu różnych dań. Dodatkowo przemawia za tym funkcjonalny rozmiar talerza, który wynosi 28 cm. Nie jest on zbyt duży, dzięki czemu nie przytłacza zastawionego stołu, ani nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jego wymiar jest jednak wystarczający, by pomieścić znaczną ilość sztuk mięsa czy innych potraw.

5903353176772
20 Przedmioty

Opis

Producent
Chodzież
Materiał
Porcelana
Szerokość
28 cm
Waga
500 g
Wykończenie
złoty pasek
Kolor
biały
Przeznaczenie
Uniwersalny
Kolekcja
Iwona

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 12 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło