Sokownik 8 L ze stali nierdzewnej

129,99 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

8-litrowy sokownik ze stali nierdzewnej - naturalne soki w Twoim domu

W obecnych czasach coraz trudniej dostać naturalne soki czy dżemy. Właśnie dlatego nieustannie wzrasta popularność własnoręcznego wyrobu tych owocowych przysmaków. Do stworzenia zarówno jednego, jak i drugiego pomocny może okazać się 8-litrowy sokownik ze stali nierdzewnej.

Przemyślana budowa urządzenia

Sokownik parowy zbudowany jest z trzech elementów. Każdy z nich służy do innego celu. Górną część musisz wypełnić owocami lub warzywami, które chcesz przerobić na sok, dolną natomiast - wodą, która podgrzana zamieni się w parę. To właśnie ten wilgotny gaz zmusi owoce do wydzielania soku, zbierającego się w środkowej, największej części urządzenia.

Urządzenie na długie lata

Sokownik ze stali nierdzewnej to wybór dla Ciebie, jeżeli szukasz produktu odpornego na obicia oraz korozję. Urządzenie tego typu powinno bowiem cechować się wysoką jakością - raz kupione służyć może przez lata.

5907579084040
99 Przedmioty

Opis

Producent
Prymus AGD
Materiał
Stal nierdzewna
Opakowanie
Oryginalne opakowanie producenta
Pojemność
8L, 8L, 4,5L
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Średnica
26 cm
Rodzaj kuchenki
każdy
Kolor
srebrny
Ilość części
5

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 1 produktów w tej samej kategorii )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło