Stolnica silikonowa duża 45x65cm mata kuchenna

Topfann

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU CZY SYPIALNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
35,99 zł

Opis produktu

Stolnica silikonowa duża 45x65cm mata kuchenna

PRAKTYCZNY ZESTAW DO KAŻDEJ KUCHNI

Stolnica silikonowa świetnie sprawdzi się do wyrabiania i wałkowania ciasta. Będzie odpowiednia do przygotowania ciasta na pierogi, makaronów, klusek śląskich, ciast i ciasteczek, spodu do pizzy a także wielu innych mącznych potraw.

Dzięki użytemu materiałowi stolnica jest bardzo elastyczna i odporna na zagięcia - można ją złożyć lub zawinąć a następnie schować do szuflady, a po wyjęciu wróci do swojego poprzedniego kształtu.

Dzięki niej możesz zapomnieć o tradycyjnych drewnianych lub bambusowych stolnicach, które zajmują dużo miejsca.

Stolnica posiada wyrysowane na jej powierzchni podziałki długości i średnicy wyrażone w cm i calach. Dzięki zaznaczonym liniom w łatwy sposób można rozwałkować ciasto do pożądanej wielkości. Z zewnętrznej strony stolnica posiada powłokę zapobiegającą przywieraniu ciasta.

Spód posiada właściwości antypoślizgowe, szczelnie przykleja się do blatu dzięki czemu nie przesuwa się w trakcie pracy.

Wykorzystany do ich produkcji silikon to materiał odporny na temperatury od -40°C do 230°C. Jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i neutralny dla żywności a do tego nie pochłania zapachów, jest odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu.

Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Powierzchnia do której nic nie przywiera - przy użyciu gąbki lub ściereczki z łatwością zmyjemy z niej zabrudzenia i ewentualne pozostałości.

ID 5903771840774
Marka Topfann
Szerokość 45 cm
Długość 60 cm

Komentarze:

  • Ocena