Kpl. szklanek do piwa pszennego 500ml 6 szt szklanki chill Krosno

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
23,49 zł
ID: 5900345788227
Krosno
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Szklanki do piwa Chill 500ml 6szt Krosno


Estetyka tkwi w prostocie
Szklanki o cylindrycznym kształcie wykonane są z wysokiej jakości szkła. Ich składniki sodowe oraz wapniowe gwarantują trwałość oraz szlachetność. Mechaniczna obróbka szkła sprawia, że cienkie ścianki mają idealną przejrzystość i nieskazitelną powierzchnię. Bez obaw można je wkładać do mikrofalówki. Dzięki odporności na uszkodzenia, zmiany temperatury oraz matowienie literatki można również myć w zmywarce.


Uniwersalny produkt
Tego rodzaju szklane naczynia są szczególnie uniwersalne. Szklanki firmy Krosno to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia jak i na co dzień. Jeśli szukasz kompletu, który szybko zaprezentuje pełnię swoich możliwości, wybierz zestaw 6 szklanek do piwa Firmy Krosno.
Szklanki przeznaczone są do degustacji piwa pszennego oraz oryginalnych piw rzemieślniczych warzonych w małych, lokalnych browarach.


Kryształowe szklanki
Szklanki zostały wykonane z najwyższej jakości szkła crystalline. Jest to nowoczesna alternatywa dla szkła ołowiowego. wykonane. Nie posiadają szkodliwych domieszek tlenków,które mają właściwości związane z plastycznością czy odbijaniem światła. Szklanki są bezpieczne dla zdrowia i również pełnią wszystkie funkcje związane z estetyką i trwałością.


Super cena
Komplet zawiera 6 szklanek do piwa oraz oryginalne pudełko. Jego elementy są bardzo tanie, choć cechuje je długa żywotność i wytrzymałość. Zestaw odznacza się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości.

Renomowana marka
Krosno Glass S.A. to ceniona na całym świecie producent markowego szkła. Od 1923 roku dostarcza naszym Klientom idealnie formowane wyroby produkowane w Polsce. Wyroby firmy Krosno są doskonałej jakości, krystalicznej przejrzystości oraz o niepowtarzalnym designie.

ID 5900345788227
Marka Krosno
Materiał Szkło
Ilość elementów 6 szt
Wysokość 19,50 cm
Pojemność 500 ml
Średnica 8 cm
Kolor Bezbarwny
Zdobienia Nie
Kolekcja Chill

Komentarze:

  • Ocena