Komplet szklanek geometrycznych 2 sztuki szklanki Mondex 500 ml

MONDEX

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
59,99 zł
55,99 zł

Opis produktu

Komplet szklanek geometrycznych 2 sztuki szklanki Mondex 500 ml

Estetyka tkwi w prostocie

Nowoczesny styl pasuje do każdego rodzaju wnętrz oraz do każdej zastawy. Szklanki posiadają solidne dno co nadaje stabilizacji podczas nalewania zawartości.Geometryczny kształt przy dnie nadaje komfortu podczas trzymania, a zwężana góra szklanki umożliwia wygodne spożywanie napoju.

Szklanki wykonane są z wysokiej jakości szkła. Ich składniki sodowe oraz wapniowe gwarantują trwałość oraz szlachetność.Mechaniczna obróbka szkła sprawia, że cienkie ścianki mają idealną przejrzystość i nieskazitelną powierzchnię.

Uniwersalny produkt

Tego rodzaju szklane naczynia są szczególnie uniwersalne. Szklanki firmy Mondex to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia oraz bankiety jak i na co dzień.Jeśli szukasz kompletu, który szybko zaprezentuje pełnię swoich możliwości, wybierz zestaw 2 szklanek Mirella Gold Firmy Mondex.

Szklanki przeznaczone są do degustacji zimnych napojów, dlatego szczególnie ważne mogą okazać się latem. Idealnie sprawdzą się do podawania niewielkich ilości: lemoniady, soków, koktajli, drinków lub wody.

Całość jest pięknie zapakowana, dzięki czemu jest świetnym pomysłem na prezent.

Kryształowe szklanki

Szklanki zostały wykonane z najwyższej jakości szkła crystalline. Jest to nowoczesna alternatywa dla szkła ołowiowego. wykonane.

Nie posiadają szkodliwych domieszek tlenków,które mają właściwości związane z plastycznością czy odbijaniem światła. Szklanki są bezpieczne dla zdrowia i również pełnią wszystkie funkcje związane z estetyką i trwałością.

ID 5902643339507
Marka MONDEX
Materiał Szkło
Wysokość 12 cm
Pojemność 500 ml
Średnica 10 cm
Średnica otworu 7,70 cm

Komentarze:

Julia

Bardzo delikatne szkło, ale na stole prezentuje się niesamowicie

  • Ocena