Krajarka do tortu

9,00 zł
Brutto

Wykonana ze stali nierdzewnej struna do cięcia biszkoptu bardzo łatwo potnie tort na równe części. Regulacja wysokości metalowej żyłki to skok co 5 mm.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Ilość
W magazynie

Krajarka do tortu – absolutny must have podczas pieczenia

Które przyjęcie urodzinowe może obyć się bez tortu? Jest on obecny już podczas świętowania ukończenia roczku przez malucha, potem w kolejnych latach dzieciństwa, przez okres dojrzewania, dorosłość i starość. Tort może przybierać różne kształty, wysokości, kolory i wzory. Możesz go też dowolnie ozdobić – polewą, kwiatami, napisami, figurkami i czym tylko dusza zapragnie. By jednak wyglądał fantastycznie, musi być odpowiednio wykonany. Z pewnością przyda się do tego krajarka do tortu – mała, ale mająca duże znaczenie.

Idealnie równy tort to połowa sukcesu

Krajarka do cięcia biszkoptu została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zalecane jest ręczne jej mycie. Jej długość wynosi 31 cm, zaś regulacja wysokości metalowej żyłki to skok co 0,5 cm. To gadżet kuchenny, dzięki któremu w bardzo prosty i szybki sposób potniesz tort na idealnie równe części. Posiadając doskonałą bazę można do woli szaleć z dekoracjami.

5907579114556
109 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal nierdzewna
Czyszczenie
Zalecane mycie ręczne
Długość
31 cm

Specyficzne kody

Powiązane Produkty ( 9 other products in the same category )

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło