Cena

Bloki na noże

Nowoczesny, elegancki oraz praktyczny, stojak na noże, przeznaczony do przechowywania wszelkiego typu noży kuchennych. Blok na noże z tworzywa sztucznego z zewnątrz pokryty warstwą Soft Touch. Stojak kuchenny cechuje się uniwersalnością i wygodą użytkowania. Noże można włożyć w dowolne miejsce stojaka, nie trzeba szukać wąskiej szczeliny. Doskonały do przechowywania wielu wielu różnego rodzaju noży kuchennych(stalowych, ceramicznych, a także powlekanych), nożyc do drobiu oraz ostrzałki).

Efektowne bloki na noże

Dostępne u nas bloki do noży zdecydowanie przykuwają uwagę. Charakteryzują się niezwykle nowoczesnym designem – wykonane z tworzywa sztucznego mają bardzo lubiane przez wszystkich wzory i kolorystykę, doskonale współgrającą z wieloma innymi elementami wyposażenia nowoczesnej kuchni. Imitacja drewna, granitu, a może coś zupełnie innego? Wybierając piękny blok do noży, możesz dodać wnętrzu swojej kuchni ciekawszego charakteru – w końcu to detal, który będzie wyeksponowany na honorowym miejscu blatu roboczego!

Blok na noże – trwałość, którą widać

W naszym asortymencie znajdziesz jedynie najwyższej jakości bloki do noży od renomowanych producentów. To gwarancja ich niezawodności, ale również trwałości. Tworzywa sztuczne, z których wykonano te akcesoria kuchenne, cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne – przede wszystkim wynikające z ich przeznaczenia, gdyż noże wkładane są do ich wnętrza ostrzem w dół. Oprócz tego można je swobodnie myć, również w zmywarce – co ma duże znaczenie dla użytkowników, biorąc pod uwagę, że bloki na noże stojące na blacie są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia z zewnątrz. Specjalna zewnętrzna powłoka soft touch niektórych modeli bloków sprawia, że są one niezwykle przyjemne w dotyku.

Blok do noży – bezpieczne i wygodne użytkowanie

Noże to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Powinny być zawsze pod ręką, ale umieszczone w taki sposób, aby gwarantowały bezpieczeństwo podczas wykonywania innych czynności na blacie roboczym. Wygodny blok do noży z powłoką antypoślizgową zapewnia, że Twoje noże nie będą przewracać się na skutek nieostrożnego uderzenia w taki stojak. Oprócz tego modele bloków dostępnych w naszej ofercie mają jeden szeroki otwór – umożliwiający wkładanie noży „na chybił trafił” do środka. Ale to nie wszystko. Specjalne włosie z tworzywa sztucznego wewnątrz pojemnika to sposób na to, by noże wchodziły w niego miękko, nie stykając się ze sobą wzajemnie, a co za tym idzie – nie tępiąc się i nie niszcząc! Dobrej jakości bloki na noże, które dodatkowo wyglądają bardzo efektownie, dostępne są u nas w wersji pojedynczej, jak również 3w1 – na większą ilość noży w różnych rozmiarach. Ta różnorodność sprawia, że każdy, kto poszukuje sprawdzonych, a przy tym efektownych rozwiązań w Radochach Gospochy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje!