Cena

Aktywne filtry

Sosjerki

Sosjerka, choć rzadko używana na co dzień, stanowi niezbędny element zastawy stołowej podczas przyjęć czy świątecznych kolacji. Bardzo ważne jest, aby kompletując swoją zastawę poprzez zakup, zadbać o jej spójność z już posiadanymi przez nas naczyniami. W naszej ofercie znajdują się klasyczne sosjerki porcelanowe z delikatnymi zdobieniami, jak również te wykonane z eleganckiego szkła, a nawet butelki dedykowane sosom sałatkowym.

Porcelanowe sosjerki

Serwowanie pieczeni oraz potraw, w których sos jest niezbędnym składnikiem, wymaga zastosowania odpowiednich naczyń. Wówczas niezbędna okazuje się sosjerka pozwalająca na podanie potraw w sposób elegancki oraz estetyczny. Ważne, żeby była wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak między innymi porcelana i spójnie komponowała się ze stylistyką pozostałych elementów zastawy stołowej.

Stylowe i eleganckie sosjerki porcelanowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasz sklep stworzył ofertę sosjerek porcelanowych, wykonanych z pierwszej klasy tworzyw odpornych na zarysowania oraz wysoką temperaturę. Naczynia te zostały zaprojektowane w ciekawy sposób i stanowią połączenie solidnego wykonania oraz ciekawej stylistyki. Złoty pasek uzupełniający elegancką estetykę sosjerki zdobi ją w sposób efektowny, sprawiając, że tworzy ona niepowtarzalną dekorację na stole podczas rozmaitych uroczystości okolicznościowych.

Sosjerka z porcelany – funkcjonalne naczynie nie tylko do podawania sosów

H2 Sosjerka z porcelany – funkcjonalne naczynie nie tylko do podawania sosów Serwowanie potraw mięsnych wymaga dodania do nich świeżych sosów. Dlatego podczas uroczystości rodzinnych na stole nie może zabraknąć sosjerek. Powinny one nie tylko gustownie prezentować się wśród eleganckiej zastawy stołowej, lecz również w sposób komfortowy umożliwić nalanie sosu gościom na ich talerz. Sosjerki porcelanowe to również idealne naczynie do podawania słodkich sosów do lodów oraz różnego typu deserów. Wyprofilowane uszko pozwala na łatwe i szybkie chwycenie go do ręki i nalanie odpowiedniej ilości sosu.