Cena

Świece, świeczniki

U nas znajdziesz duży wybór lampionów i świeczników do Twojego domu! Rozjaśnij mroczne zakamarki ciepłym światłem lampionów lub udekoruj stół świecznikami, które stworzą przytulny i kameralny nastrój.

Udekoruj dom lub mieszkanie, wybierając świeczniki do wnętrz

Rozedrgane światło świec potrafi stworzyć przytulną atmosferę w każdym domu. Bardziej elegancki efekt można osiągnąć, wkładając świece do świecznika. Tego rodzaju elementy dekoracyjne stanowią piękną oprawę świeczek, dzięki czemu prezentują się one estetycznie zarówno zapalone, jak i zgaszone. W ofercie sklepu internetowego Radochy Gospochy znajdziesz efektowne świeczniki glamour oraz kryształowe, które możesz zastosować w różnych pomieszczeniach w swoim domu albo mieszkaniu, na przykład w salonie, sypialni czy jadalni. Nowoczesne i klasyczne warianty świeczników pozwolą na dopasowanie do różnych wystrojów wnętrz. Uniwersalne w zastosowaniu, piękne przedmioty będą umilać dni nie tylko jesienią i zimą, ale również wiosenne i letnie wieczory.

Efektowne świeczniki kryształowe

Jedno z najbardziej estetycznych zdobień świeczników stanowią rozmieszczone na ich powierzchni kryształki. Stanowią dodatkową powierzchnię odbijającą światło, dzięki czemu tworzą fantazyjne efekty wizualne w połączeniu z zapaloną świeczką. Kryształki z tworzywa sztucznego charakteryzują się wysoką przejrzystością i wytrzymałością. W naszej ofercie znajdują się świeczniki kryształowe z wysokiej jakości szkła, które mają lustrzane podstawy. To jeszcze jeden element rozpraszający światło, który gwarantuje najbardziej efektowną prezencję. Tego rodzaju świeczniki glamour sprawdzą się podczas różnorodnych okoliczności, takich jak uroczysty obiad w bliskim gronie, romantyczna kolacja we dwoje czy wieczorny seans filmowy albo lektura ulubionej książki.

Świeczniki glamour – gustowny element dekoracji

Tym, którzy we wnętrzach cenią luksusowe, eleganckie dodatki, z całą pewnością do gustu przypadną świeczniki glamour. Cechuje je bogaty design obfitujący w różnorodne, ciekawe zdobienia. Często bazują one na kryształkach, a także złotych i srebrnych elementach. Z tego powodu gustują w nich szczególnie miłośnicy błyskotek. Świeczniki glamour świetnie komponują się z elegancką, szykowną zastawą stołową. Można ustawiać je także na półkach, parapetach albo komodach. Dobrze wyglądają z innymi dekoracjami, takimi jak kryształowe wazony, bogato zdobione ramki zdjęć czy porcelanowe figurki.