Marka

Cena

Cukiernice, maselnice, mleczniki

Cukiernica jest niezbędnym elementem na stole podczas serwowania herbaty i kawy, podobnie jak mlecznik. Tworząc spójną i harmonijną całość, wspaniale sprawdzą się również jako dekoracja stołu. W naszym asortymencie znajdują się ponadczasowe, klasyczne cukiernice i mleczniki – na tyle uniwersalne, że doskonale sprawdzą się na wszystkich stołach, jak również nieco bardziej zaskakujące modele, o które mogą się pokusić miłośnicy nieoczywistych rozwiązań.

Maselnice, mleczniki, cukiernice – wyjątkowe akcesoria do jadalni

Podanie śniadania, podwieczorku, kolacji lub popołudniowej kawy i herbaty nie byłoby możliwe bez odpowiedniej zastawy. Jednak oprócz eleganckich filiżanek i talerzyków trudno wyobrazić sobie serwowanie nawet najprostszych posiłków bez naczyń do cukru, do mleka, do śmietany, a także do masła. Pozwolą one na bezpieczne przechowywanie znajdującej się w nich zawartości oraz ochronią przed zabrudzeniem i owadami. Ważne, aby maselnice, cukiernice, a także mleczniki były wykonane z wysokiej jakości tworzyw, pozbawionych związków wchodzących w interakcje biochemiczne z żywnością. Nasz sklep internetowy Radochy Gospochy dostrzegając szczególne potrzeby użytkowe klientów, stworzył bogaty asortyment naczyń stanowiących uzupełnienie zastawy stołowej. Wszystkie dostępne u nas modele zostały wyprodukowane z wysokiej klasy tworzyw w modnych kolorach oraz wyjątkowej stylistyce.

Mlecznik do mleka, śmietany

W naszej ofercie znajdują się stalowe i porcelanowe dzbanuszki do mleka oraz do śmietany w poręcznych kształtach z wyprofilowanym uchwytem, zapewniającym łatwe i bezproblemowe nalewanie składników płynnych do filiżanki. Dla miłośników klasycznych aranżacji polecamy porcelanowe mleczniki w kolorze czystej bieli z delikatnymi zdobieniami. Z kolei modele ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzą w estetyce industrialnej, loftowej i nowoczesnej. Ponadto stalowe dzbanuszki to idealne naczynie pozwalające przygotować gorące napoje na bazie spienionego mleka.

Maselnice – niezastąpione podczas śniadań

Trudno sobie wyobrazić przechowywanie masła i podawanie go podczas śniadań, bez odpowiedniego naczynia. Dlatego niezbędna okazuje się maselnica z pokrywką, zabezpieczająca znajdującą się wewnątrz zawartość przed zabrudzeniem. Ponadto tego typu naczynia podkreślają stylistykę stołu, pozwalając jednocześnie na podanie masła w sposób elegancki i estetyczny. W ofercie naszego sklepu oferujemy między innymi maselnice w kolorze śnieżnej bieli, których estetyka w sposób spójny komponuje się w wieloma stylistykami zastawy. Osoby szukające uniwersalnych naczyń do masła, mogą wybrać modele z białej porcelany lub z transparentnego szkła.

Cukiernica z łyżeczką i z pokrywką

Nasz sklep Radochy Gospochy oferuje bogaty wybór cukierniczek do podawania cukru zarówno podczas śniadań, podwieczorków, kolacji, jak i kawy oraz herbaty serwowanej gościom. Cukiernica z pokrywką zabezpieczy zawartość przed zwietrzeniem, zabrudzeniami, a także owadami. W ofercie naszego sklepu oferujemy porcelanowe cukiernice z wyprofilowanymi uszami ułatwiającymi chwytanie naczynia w dłonie. Polecamy również ceramiczne cukiernice z łyżeczką w komplecie z bambusową pokrywą. Owalny kształt pięknie prezentuje się na stole, dekorując go w sposób efektowny i niebanalny. Ponadto cukiernica zapobiegnie powstawaniu zabrudzeń na obrusie. Wystarczy wziąć naczynie do ręki podczas nasypywania cukru do filiżanki. W cukiernicach można serwować także dżemy, marmoladę, miód, a nawet podawać słodycze.