Dyfuzory

Dyfuzor zapachowy to naczynie ceramiczne przeznaczone do rozpylania zapachów w pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu specjalnych aromatów. Dyfuzor jest wielokrotnego użytku. Gdy tylko skończy nam się olejek, wystarczy, że dokupimy nasz ulubiony zapach i wymienimy patyczki. Reszta produktów zostanie z nami na lata.

Dyfuzory zapachowe wyróżniające się prostotą użytkowania

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych to praktyczny, a przy tym bardzo prosty w obsłudze dodatek do wnętrz. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym zapachem, wystarczy używać maksymalnie 2 patyczków naraz. Dyfuzory zapachowe nie powinny stać blisko źródła ciepła w postaci grzejnika, kominka czy przy oknie. Wszystko to może sprawić, że zapach utleni się zbyt szybko. Należy za to co jakiś czas obracać patyczki oraz zawsze stawiać naczynie na płaskiej powierzchni.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami – oryginalna ozdoba wnętrza

Dostępne w naszym sklepie dyfuzory zapachowe z patyczkami przykuwają uwagę oryginalnym designem, który wzbogaci wystrój każdego wnętrza. To estetyczne, ceramiczne naczynia zdobione m.in. pionowymi lub poziomymi paskami w kontrastowych odcieniach. Pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. Dopełnią aranżację salonu, sypialni, przedpokoju czy nawet łazienki. Można umieścić je wszędzie tam, gdzie chcemy cieszyć się cudownym zapachem.

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych w zestawie ze świecą

Oferujemy dyfuzory w zestawie ze świecą oraz podstawką. To efektowny komplet, które zapewnia wyjątkowe doznania zapachowe w dobrym stylu. Co ważne, podstawka chroni powierzchnie przed olejkami czy woskiem, które mogą odbarwiać powierzchnie mebli. Każdy z elementów doskonale do siebie pasuje pod względem wyglądu i aromatu. Jednoczesne palenie świecy, a przy tym korzystanie z dyfuzora to dobry sposób, aby uzyskać intensywniejszy zapach. To rozwiązanie, które sprawdzi się też w dużych pomieszczeniach. Podpowiadamy, że dyfuzor ze świecą to świetny pomysł na prezent dla bliskiej (i nie tylko) osoby. Dyfuzory zapachowe z patyczkami to oczywiście tylko niektóre produkty z naszego sklepu. Zachęcamy również do przyjrzenia się świecom, świecznikom oraz wielu innym akcesoriom w serwisie RadochyGospochy.pl. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji!