Kategorie

Marka

Cena

Aktywne filtry

Dekoracje

Ogromne znacznie dla Twojego domu mają dodatki i detale, które obecne są w Twoim codziennym otoczeniu. Niezależnie od tego czy sami posiadamy umiejętności aranżacyjne, czy też korzystamy z usług architekta lub dekoratora powinniśmy pamiętać o dodatkach i dekoracjach. Tym, co tworzy Twoje wnętrze, są dziesiątki ozdobnych elementów, znajdujących się w każdym pomieszczeniu.

Dekoracje do domu w postaci miękkich dywanów i koców

Trudno wyobrazić sobie aranżację wnętrz bez dywanów. To dekoracje do domu, które nadają mu wyjątkowej przytulności. Nic więc dziwnego, że znalazły się w naszym sklepie. Prezentujemy dywany w wielu kolorach, o różnych fakturach. To między innymi przyjemne w dotyku pluszowe dywany, zarówno gładkie, jak i pikowane. Oferujemy duże dywany, które znakomicie dopełnią wystrój salonu oraz mniejsze, które spiszą się w pokoju dziecięcym, kuchni czy łazience. To wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu dekoracje domowe. Podpowiadamy, że tworzą udany komplet z kocami w podobnym stylu.

Osłonki i sztuczne kwiaty w sklepie RadochyGospochy.pl

Rośliny to wspaniałe dekoracje do domu. Wnoszą do pomieszczeń sporo życia i wyjątkową energię. Jednak nie każdy ma czas na pielęgnację kwiatów, tym bardziej że niektóre z gatunków okazują się szczególnie wymagające. Idealne rozwiązanie dla takich osób to sztuczne rośliny. Te z asortymentu RadochyGospochy.pl doskonale naśladują naturalne okazy. Dodatkowo przygotowaliśmy osłonki oraz wazony do sztucznych, jak również żywych kompozycji. To m.in. modele ceramiczne w wielu odcieniach. Pasują do różnych typów wystroju.

Ozdobne świeczniki oraz świece – piękne i praktyczne dekoracje do domu

Zachęcamy do przyjrzenia się dekoracjom do domu w postaci świeczników. To bardzo eleganckie, a zarazem praktyczne dopełnienie pokoju, sypialni, a nawet przedpokoju. Mamy wzory minimalistyczne, które bez zarzutu wpisują się w nowoczesny styl, a także pięknie połyskujące świeczniki glamour zdobione kryształkami. Fantastycznie wyglądają też wzory ze szkła. Co więcej, miłośnicy pięknych zapachów powinni zwrócić uwagę na zestawy składające się ze świec oraz dyfuzorów zapachowych. To praktyczne, a przy tym estetyczne dekoracje. Z kolei w użytkowaniu olejków czy wosków zapachowych przydaje się kominek ceramiczny, który można zakupić w naszym serwisie. Ponadto zapraszamy do przyjrzenia się lampom czy podstawkom ozdobnym, które cudownie wzbogacają każde mieszkanie. Życzymy udanych zakupów!