Marka

Cena

Salaterki, miseczki

W naszym asortymencie znajdują sięmiseczki i salaterki w różnych kolorach, pasujące do każdego rodzaju wnętrz – od Ciebie zależy, czy wybierzesz te bardziej kolorowe i nowoczesne, czy jednak postawisz na klasykę i uniwersalizm. Nie zapomnij jednak zwrócić uwagi na ich pojemność, która zależy od tego, do czego zamierzasz ich używać. Warto je także dopasować do naczyń, które już posiadasz, co pozwoli na uniknięcie chaosu na Twoim stole.

Miseczki i salaterki z porcelany oraz ze szkła

Serwowanie sałatek, dipów oraz świeżych owoców i warzyw wymaga zastosowania odpowiednich naczyń. Świetnie sprawdzą się tu transparentne szklane miseczki oraz salaterki. Okażą się one niezastąpione także do przechowywania żywności w lodówce. W zależności od wielkości szklane bezbarwne salaterki pozwolą na efektowną ekspozycję świeżych owoców, warzyw, słodyczy, a także sałatek warstwowych i deserów. Natomiast do podawania sosów, dipów i dodatków idealnie sprawdzą się niewielkie miseczki porcelanowe jednobarwne w prostej, minimalistycznej estetyce lub ozdobione złotym paskiem. Ważne, aby naczynia przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością były wykonane z wysokiej jakości materiałów niewchodzących w interakcje biochemiczne. Dzięki temu aromat serwowanych w miseczkach oraz w salaterkach potraw lub ich składników na długo pozostanie wyrazisty. Elegancko wyeksponowane dania i zakąski podawane w pięknych naczyniach będą wyglądały smakowicie, rozpieszczając zmysły najbardziej wymagających smakoszy.

Wysokiej jakości salaterki i miski ze szkła lub z porcelany

W tym dziale prezentujemy rozmaite rodzaje naczyń do serwowania i przygotowywania dań. Tym, co je szczególnie wyróżnia to uniwersalna oraz neutralna stylistyka, spójnie komponująca się z dowolną estetyką zastawy stołowej oraz aranżacji kuchennej. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment miseczek i salaterek w rozmaitych kształtach oraz wielkościach w ciekawej estetyce. Polecamy naczynia w stylu klasycznych, a także w nowoczesnym.

Miseczki plastikowe przydatne w każdej współczesnej kuchni

Osoby szukające lekkich i poręcznych naczyń do mieszania składników oraz przypraw mogą wybrać modele wykonane z tworzyw sztucznych. W ofercie naszego sklepu znajdują się małe miski plastikowe wyróżniające się wytrzymałością na zniszczenie oraz poręcznym kształtem. Lekkie naczynia pozwalają na sprawne i szybkie przenoszenie ich razem ze znajdującą się w nich zawartością. Plastikowe miski to świetny pomysł na transport znajdującej się w nich żywności z jednego miejsca na inne. Można je zabrać na piknik, na biwak lub na wycieczkę, wystarczy dobrać odpowiednie wieczko i gotowe.