Marka

Cena

Patery, owocarki

Patery i owocarki to niezbędny element zimnego bufetu, obfitującego w ciasta i egzotyczne owoce. Wybierz opcję jedno, dwu, lub trzypoziomową i ciesz się jakością naczyń wykonanych ze szkła, lub porcelany. Ten trwały materiał łatwo się myje i nie chłonie zapachów potraw, dzięki czemu może być wielokrotnie stosowany w różnych celach. Patera szklana idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie klasycznej zastawy, a grube szkło hartowane zagwarantuje wytrzymałość i świetny efekt wizualny.

Solidne owocarki i patery

W tym dziale polecamy trwałe naczynia kuchenne niezbędne podczas serwowania owoców, ciast, deserów, słodyczy oraz innych smakowitych wypieków. Wysokiej klasy szkło hartowane cechuje się dużą odpornością na wysoką oraz niską temperaturę, dzięki czemu można w tych naczyniach serwować zarówno zimne, zmrożone potrawy, jak i gorące. Oferowane przez nasz sklep internetowy owocarki oraz patery charakteryzują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak: zadrapania, pęknięcia, wyszczerbienia, a także odbarwienia. Dzięki temu naczynia te gwarantują bezpieczne przechowywanie i podawanie dań. Ponadto zachowują one elegancki wygląd przez wiele lat, dekorując stoły.

Bogaty wybór salaterek, pater, owocarek

Piękna stylistyka naczyń do podawania owoców, słodyczy, zakąsek, deserów oraz innych smakołyków sprawia, że prezentują się one niesamowicie. Błyszczące szkło nadaje luksusu i elegancji, wzbogacając nawet najskromniejszą uroczystość. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór salaterek, pater oraz owocarek w rozmaitych rozmiarach wpisujących się w stylistykę klasyczną, minimalistyczną, a także nowoczesną. Eleganckie wzornictwo naczyń ubogaci zastawę stołową, sprawiając, że goście uczestniczący w przyjęciu poczują się wyjątkowo. Owocarki, patery i inne dostępne w naszej ofercie akcesoria doskonale sprawdzą się podczas uroczystości w domu, a także wystawnych przyjęć w lokalu gastronomicznym. Swoją ofertę kierujemy zarówno do profesjonalnych restauracji, kawiarni, jak i do prywatnego użytku.

tylowa owocarka, salaterka, patera – pomysł na niepowtarzalny prezent

Osoby szukające pomysłów na niepowtarzalny upominek dla miłośników gotowania i organizowania przyjęć dla gości zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Stylowy design owocarek, salaterek, pater oraz innych tego typu akcesoriów sprawi, że osoba nimi obdarowana poczuje się wyjątkowo. Eleganckie naczynia nie tylko posłużą do serwowania smakołyków, lecz również mogą stać się piękną dekoracją na kredensie lub na komodzie w jadalni oraz w salonie.