Cena

Aktywne filtry

Kokony ogrodowe

Kokony ogrodowe, jak żadne inne fotele, kojarzą się z bezpieczeństwem i spokojem. Zachęcają, by wejść do nich i odciąć się od świata, pogrążyć w myślach, zagłębić w kartach książki czy przeglądać strony na smartfonie. Po prostu odetchnąć w ulubiony sposób. Spisują się w tym doskonale, ale też nie ograniczają do funkcji fotela ogrodowego. Z powodzeniem można postawić go również na balkonie czy wręcz umieścić taki fotel bujany z poduszkami w salonie. To oaza spokoju, którego tak potrzebujecie.

Mały kokon ogrodowy

W naszym sklepie możesz zamówić wiszący fotel ogrodowy w wybranym rozmiarze. Do mniejszych przestrzeni polecamy małe kokony ogrodowe oznaczone literą L. Ich niewielka szerokość pozwala na umieszczenie kokonu ogrodowego nawet w małym ogródku. Ponadto w niczym nie ustępuje on swoją wytrzymałością ani jakością większym modelom kokonów ogrodowych. Dzięki kompaktowym rozmiarom produkt doskonale prezentuje się w zestawieniu z drugim kokonem ogrodowym.

Kokony ogrodowe w rozmiarze XXL

Aby zapewnić sobie maksimum komfortu podczas odpoczynku w kokonie ogrodowym, warto zakupić obszerniejszy model. Przeznaczone są one zwłaszcza dla osób o ponadprzeciętnym wzroście lub tęższych. Maksymalne obciążanie oferowanych kokonów ogrodowych wynosi 130 kg. Szerokość kokonu ogrodowego w rozmiarze XXL pozwala na swobodny wypoczynek nawet dwóch osób. W kokonach ogrodowych można w pełni się zrelaksować, dlatego tak chętnie wybierane są przez naszych klientów.

Solidny kokon ogrodowy z technorattanu

Siedzisko kokonu ogrodowego zostało wykonane z technorattanu. Jest to popularne tworzywo sztuczne, bardzo często używane w produkcji różnego typu mebli ogrodowych. Właściwości technorattanu sprawiają, że kokon ogrodowy jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne, na które jest narażony. Dodatkowo solidny stelaż kokonów ogrodowych zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapewnia to kokonom ogrodowym trwałość, a ich użytkownikom bezpieczeństwo.

Estetyczne kokony ogrodowe

Oferowane meble ogrodowe charakteryzuje modny wygląd i spójny, atrakcyjny design. Wraz z wybranym kokonem ogrodowym otrzymasz elegancką poduszkę. Produkty w kolorze brązowym lub szarym idealnie wpisują się w kolorystykę nowoczesnych ogrodów czy tarasów. W naszym sklepie możesz wybierać pomiędzy kokonami ogrodowymi o dwóch różnych kształtach siedziska. Pierwszy przypomina łezkę, a drugi klasyczny fotel. W każdym kokonie ogrodowym wypoczynek jest bardzo komfortowy.

Zastosowanie kokonów ogrodowych

Relaks w kokonie ogrodowym jest możliwy praktycznie w każdym miejscu. Najczęściej kokonami ogrodowymi aranżuje się strefy relaksu w przydomowym ogrodzie. Może być to zaciszne miejsce lub taras zewnętrzny. Fotele przydadzą się również na dużym balkonie czy we wnętrzu mieszkania, jeżeli pozwala na to dostępna przestrzeń. Zarówno dzieci jak i dorośli uwielbiają chwile wypoczynku i odprężenia w kokonach ogrodowych. Błogość i spokój to najczęstsze skojarzenia z tym przytulnym meblem. Bardzo szybko stanie się on Twoim ulubionym miejscem wypoczynku