Kominki na oleje i zapachy

Kominek ceramiczny świetnie sprawdzi się do aplikacji olejków i wosków zapachowych. Poszczególne aromaty mają działanie uspokajające, łagodzące i antydepresyjne, a inne pobudzające, orzeźwiające czy rozgrzewające. Kominek będzie pięknym elementem zdobiącym pomieszczenie, a jednocześnie pozwoli Ci na relaks po stresującym dniu.

Piękne kominki zapachowe o oryginalnym wzornictwie

Kominki ceramiczne do olejków dostępne w sklepie RadochyGospochy.pl to ozdoba każdego wnętrza. Oferujemy modele wykonane z wytrzymałej ceramiki, np. w kształcie walca o wybarwieniu przypominającym marmur ze złotymi elementami. Tego typu modele wspaniale wpisują się w każdy wystrój wnętrza. Doskonale prezentują się jako samodzielna ozdoba, lecz można też stworzyć z nimi kompozycje ze świeczkami. Zresztą kominki do aromaterapii wyglądają pięknie zarówno ze z rozpalonym podgrzewaczem we wnętrzu, jak i bez. Ze względu na wyjątkowo ciekawy design, ale też wymiar użytkowy, kominki zapachowe świetnie sprawdzają się jako prezenty.

Proste w obsłudze kominki do aromaterapii w sklepie RadochyGospochy.pl

Ogromna zaleta kominków ceramicznych do olejków to oczywiście łatwość użytkowania. Wystarczy w górnej części naczynia umieścić wosk lub olejek, a w dolnej ustawić świeczkę (tealight) odpowiedzialny za podgrzewanie substancji zapachowych. Właśnie temperatura doprowadza do uwolnienia się pożądanego aromatu. Należy pamiętać, że do olejków zawsze dodajemy nieco wody i kontrolujemy jej ilość, ponieważ nie powinna całkowicie wyparować. Oczywiście kominki zapachowe to akcesoria wielokrotnego użytku. W naszym sklepie znalazły się zestawy z olejkami, ale gdy te się skończą, można bez problemu wymienić je na inne. Zapewniamy, że kominki ceramiczne do olejków docenią wszyscy miłośnicy cudownych aromatów oraz naturalnych metod leczniczych. Zapraszamy do zakupów!