Marka

Cena

Aktywne filtry

Zestaw sztućców

Sztućce towarzyszą nam każdego dnia – zarówno podczas codziennych posiłków, jak i wyjątkowo uroczystych rodzinnych obiadów czy świątecznych kolacji. Dobrze dobrane, pasujące do wnętrza i zastawy stołowej, komplety sztućców stanowią istotny element dekoracyjny stołu. Warto więc wybrać zestaw sztućców wykonany z najwyższej jakości surowców, łączący w sobie użyteczność z klasą i elegancją, aby służył, jednocześnie ciesząc nas i naszych gości, przez wiele lat.

Wysokiej klasy komplety sztućców ze stali nierdzewnej  

Organizacja dowolnej imprezy okolicznościowej lub uroczystego obiadu w gronie najbliższych jest niemożliwa bez zastosowania odpowiedniego zestawu sztućców. Dobór kompletu łyżek, widelców, noży, łyżeczek oraz innych akcesoriów pozwalających na spożycie rozmaitych dań, Wiele osób w domach ma sztućce niekompletne, kupowane w przypadkowych miejscach lub okazyjnie w supermarkecie.

Jednak gdy nadchodzi pora na organizację wystawnego przyjęcia w domu lub uroczystej kolacji, wówczas pojawia się problem ze sztućcami. Każdy z innego zestawu, jak je skompletować? Żeby uniknąć najczarniejszych scenariuszy, należy zaopatrzyć się w zestawy sztućców, pozwalające na stworzenie spójnej stylistyki na stole. 

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć bogaty asortyment sztućców wykonanych z pierwszej klasy stali nierdzewnej cechującej się bardzo wysokim stopniem odporności na korozję. Charakteryzują się one również wysoką wytrzymałością na przebarwienia, odkształcenie, porysowanie, a także wygięcie.

Dzięki temu komplety sztućców będą służyły przez wiele lat w doskonałym stanie, zdobiąc stoły na wszystkich ważnych uroczystościach rodzinnych oraz towarzyskich. Wysoki stopień połysku sztućce te zawdzięczają innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym wykorzystywanym podczas procesów produkcji.

Elegancka walizka ze sztućcami – unikalny pomysł na prezent

Czy sztućce to dobry pomysł na podarunek z okazji ślubu, jubileuszu, rocznicy lub urodzin? Wszystko zależy od tego, jakie to sztućce. Jak mówi stare przysłowie łyżka łyżce nie równa. Dlatego decydując się na zakup zestawu sztućców w prezencie dla najbliższych, należy przyjrzeć się dostępnym na rynku artykułom kuchennym.

Nasz sklep, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów,  stworzył ofertę rozmaitych zestawów sztućców, dostępnych w elegancko zapakowanych walizkach lub w stylowych pudełkach. Tu można kupić komplety sztućców składające się z: widelców, łyżek stołowych, noży, małych widelczyków do ciasta i łyżeczek, a także zestawy zawierające jeden rodzaj elementów.

Sztućce w walizce to świetny pomysł na pamiątkowy podarunek wręczony z okazji ślubu, rocznicy lub na jubileuszu. Natomiast mniejsze zestawy zapakowane w stylowych pudełkach polecamy, jako upominki dla najbliższych z okazji urodzin, imienin, Świąt Bożego Narodzenia lub innych uroczystości okolicznościowych. Oferujemy zestawy sztućców wyłącznie od sprawdzonych i ekskluzywnych marek takich jak, między innymi: Karl Hausmann czy Gerlach.