Kategorie

Marka

Cena

Aktywne filtry

Sztućce

Wysokiej jakości sztućce to zakup na lata. Oferujemy niesamowicie solidne i eleganckie komplety, które stanowią doskonałe uzupełnienie zastawy zarówno na przyjęciu, jak i w codziennych posiłkach. Komplet sztućców wykonany ze stali nierdzewnej gwarantuje wytrzymałość, a subtelny grawer dodaje stylu i elegancji. Zestawy zostały wyposażone w gustowną walizkę, dzięki której mogą być przechowywane wszędzie, co nie zaburzy wystroju, a jedynie go wzbogaci.

Sztućce – niezbędne akcesoria kuchenne

Dawniej elegancki komplet sztućców był jednym ze sposobów obdarowania pary młodej wraz z życzeniami długiego, szczęśliwego korzystania z nich podczas wspólnych obiadów przy suto zastawionym stole. Eleganckie sztućce w walizce wciąż są doskonałym pomysłem na prezent – przede wszystkim dla siebie!

Elegancja i praktyczność – sztućce w klasycznej odsłonie

Najważniejsze, aby w każdym domu znajdował się pełny komplet sztućców, gwarantujący idealne dopasowanie do zastawy stołowej wszystkich biesiadników. Dlatego polecamy fantastyczne zestawy wykonane z doskonałej jakości stali nierdzewnej, które można myć również w zmywarce. Nasze zestawy marki Karl Hausmann to kilka efektownych kolekcji sygnowanych kobiecymi imionami, podkreślającymi ich wyjątkowość. Zapakowane w różnych konfiguracjach ilościowych w eleganckich walizkach doskonale odnajdą się w każdym domu.

Wybierając komplet do swojej jadalni warto kierować się przede wszystkim ich dopasowaniem do zastawy obiadowej. Nasze produkty są niezwykle ponadczasowe i uniwersalnie piękne – dzięki temu będą pięknie współgrały zarówno z klasycznymi porcelanowymi talerzami i filiżankami, jak i tymi z ceramiki, utrzymanymi w bardziej minimalistycznym tonie.

Zestawy, których potrzebujesz w swojej jadalni

Oferowane u nas sztućce to nie tylko łyżki, łyżeczki do herbaty, widelce i noże. To także efektowne widelczyki do ciasta, łyżeczki do śmietanki, łyżki wazowe i inne elementy wchodzące w skład dużych zestawów – najlepszych na prezent dla osób wchodzących w nowe życie i urządzających wspólny dom.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz zarówno efektownie zdobione, jak i gładkie, minimalistyczne modele. Każdy z nich to swoiste dzieło sztuki użytkowej, które z pewnością będzie kojarzyło Ci się z wieloma posiłkami spędzonymi w przyjemnej atmosferze. Oprócz pełnych kompletów możesz u nas znaleźć także zestawy pojedynczych sztućców – widelców, łyżeczek, łyżek i noży. Dzięki temu z łatwością zaopatrzysz swoją jadalnię w odpowiednie ilości sztućców, które potrzebujesz.