Aktywne filtry

Choinki

Ciężko wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. Wprowadza świąteczną atmosferę, wypełniając pokój blaskiem bombek, lśnieniem lampek i bogactwem przeróżnych ozdób. Proponujemy Wam choinki sztuczne, mogące wytrzymać wiele lat i wiele Świąt. Przy tym tak naturalnie wyglądające, jak to tylko możliwe. Mogą mieć przeróżne wzory - tradycyjne świerki, szlachetne jodły czy wyjątkowe sosny himalajskie. Dopasowane do wielkości Waszych mieszkań, od kompaktowych, po mierzące ponad dwa metry olbrzymy.

Wyjątkowe choinki sztuczne

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, któremu towarzyszy porządkowanie i dekorowanie mieszkań, pieczenie pierników oraz przystrajanie zielonych drzewek. Wybór tych ostatnich nie może być przypadkowy. Wiele osób co roku zastanawia się, jaką choinkę wybrać: czy żywą, czy może sztuczną? Decyzja nie należy do łatwych, jednak we współczesnych czasach, gdy drzew jest coraz mniej, a środowisko naturalne ulega stopniowej degradacji, wiele osób kierując się dobrem ochrony środowiska, wybiera sztuczne drzewka. Tego typu choinki obecnie nie odbiegają estetyką od żywych, są bardzo eleganckie, trwałe, a liczne promocje zachęcają do ich zakupu.

Zalety choinek sztucznych

Choinka sztuczna wykonana z pierwszej klasy tworzyw pozwoli cieszyć się idealnym jej wyglądem przez wiele sezonów. Ponadto nie gubi igieł, nie trzeba jej podlewać i martwić się, że dzieci oberwą gałązki, a domowe zwierzęta obgryzą. Ponadto współcześnie w sprzedaży można znaleźć drzewka w kolorze czystej zieleni lub zielono – białe z imitacją naprószonego śniegu. Wśród wielu rozmaitych modeli znajdują się takie drzewka jak między innymi: choinka sztuczna jodła, sosna, świerk, a także jodła kaukaska. Wykonane z lekkich tworzyw drzewka można łatwo przenosić z jednego miejsca na drugie, montować i demontować. Wychodząc naprzeciw tego typu oczekiwaniom, nasz sklep internetowy Radochy Gospochy stworzył szeroki asortyment sztucznych drzewek w rozmaitych wielkościach oraz pięknych kształtach. Każda dostępna w naszej ofercie choinka sztuczna świerk, sosna czy jodła została zaprojektowana w taki sposób, aby imitować naturalne drzewko. Ponadto wszystkie modele wykonane zostały ze szczególną dbałością o detale. Cechują się one nieprzeciętną stylistyką i odpornością na przedwczesne zniszczenie.

Choinka sztuczna sosna, świerk, jodła – którą wybrać

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne choinki w tonacjach soczystej zieleni, a także inne odmiany drzewek. Jeśli chodzi o choinki sztuczne, jodła kaukaska prezentuje się bardzo oryginalnie i elegancko, wprowadzając luksus do wnętrza. Została ona stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Doskonale sprawdzi się zarówno w małych kameralnych pomieszczeniach, jak i przestronnych salonach. Natomiast osoby preferujące mniej wyszukane drzewka mogą wybrać choinkę sztuczną świerk kłujący lub sosna himalajska. Te modele, choć różnią się od siebie kształtem i ułożeniem gałązek, mają cechę wspólną. Zostały stworzone z myślą o osobach ceniących prostotę, umiar, a jednocześnie odrobinę luksusu. Przemyślane, solidne konstrukcje zapewniają niesamowity efekt wizualny we wnętrzach o dowolnej stylistyce – od nowoczesnej, przez skandynawską, minimalistyczną, na klasycznej skończywszy. Podobnie w wielu współczesnych aranżacjach stylistycznych w sposób spójny komponuje się świerk skandynawski, sosna kanadyjska oraz jodła lux. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w celu wyboru świątecznego drzewka spełniającego Państwa oczekiwania zarówno pod względem użytkowym, jak i wizualnym.