Cena

Podstawki ozdobne

Na tacy pięknie eksponują się postawione różne przedmioty dekoracyjne – kwiaty, stroiki, świece, figurki, wazony. Podstawka pięknie zaprezentuje się w różnych całorocznych i świątecznych aranżacjach. Sprawdzi się także jako oryginalny prezent.  Tego typu produkty dostępne są u nas w różnych kształtach, w tym w kwadracie, prostokącie oraz okrągłe. Nasze podstawki można wykorzystać na różnorodne uroczystości – wesele, urodziny, imieniny, spotkanie biznesowe, chrzciny, komunie i wiele więcej – zarówno w restauracjach, jak i w kawiarniach czy innych lokalach.

Podstawki dekoracyjne do współczesnych wnętrz

Ozdoby to niezwykle ważne elementy dopełniające estetykę aranżacyjną wnętrz. W szczególności eleganckie donice z kwiatami podkreślają niepowtarzalną stylistykę w wielu współczesnych salonach, sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach, a także na tarasach i werandach. Trudno wyobrazić sobie obecnie jakiekolwiek wnętrze bez żywych kwiatów. Nawet w łazience zielona roślina pozwala zbudować niesamowity nastrój. Jednak, aby kwiaty doniczkowe prezentowały się w sposób elegancki i nadawały wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, potrzebne okazują się podstawki pod doniczki. Dopełniają one nie tylko całą kompozycję, składającą się z rośliny i doniczki oraz osłonki, lecz również chronią podłoże przed zalaniem wodą oraz zabrudzeniem. Podstawki ozdobne mają wiele zastosowań i cechują się dużą funkcjonalnością. Ważne, aby były wykonane z trwałych materiałów cechujących się odpornością na przedwczesne zniszczenie, a ich estetyka pozwalała na stworzenie niebanalnych dekoracji przeznaczonych do współczesnych wnętrz. W tym dziale polecamy eleganckie podstawki dekoracyjne w modnych kolorach i ciekawym wzornictwie. Poręczne kształty pozwalają na umieszczenie ich na stołach, na parapetach, na kwietnikach, na komodach, na regałach, a także na balkonach.

Podstawki ozdobne nie tylko do kwiatów od Radochy Gospochy

Tym, co szczególnie wyróżnia dostępne w naszej ofercie tace ozdobne, to ich niebanalne wzornictwo. Starannie wykonane wykończenia i niezwykle dekoracyjne kształty pozwalają na wykorzystanie podstawek do stworzenia wielu kompozycji dekoracyjnych. Wykonane z lekkich i trwałych tworzyw sztucznych znajdują zastosowanie jako tacki do owoców, warzyw, a także do słodyczy, między innymi do cukierków lub czekoladek zawiniętych w kolorowych papierach. Podstawki dekoracyjne w kolorach złotym, białym lub czarnym doskonale sprawdzą się jako podłoże pod wazony, stoliki, a także pod figurki z porcelany. Na jednokolorowej połyskującej tacce można ułożyć muszle, szklane kule, kolorowe kamienie oraz inne ozdoby.

Czym charakteryzują się solidne podstawki do dekoracji

Wysokiej jakości podstawka do ozdoby powinna charakteryzować się nie tylko lekkością i wykorzystaniem solidnych tworzyw do jej produkcji. Ważne, aby jej wykończenia zostały starannie wykonane ze szczególną dbałością o detale. Dlatego w naszym sklepie Radochy Gospochy znajdują się wyłącznie wysokiej jakości podstawki do ozdoby. Polecamy okrągłe i prostokątne podtalerze marki Mondex w rozmaitych wielkościach stworzone z myślą o osobach ceniących szyk i elegancję.

Gdzie można wykorzystać podstawki do dekoracji

Oferowane przez nas podstawki znajdują zastosowanie nie tylko podczas użytku prywatnego, lecz także w profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Poręczne kształty oraz unikatowa estetyka dopełniają aranżację stołów w wielu współczesnych stylistykach podczas wesel, wystawnych przyjęć, chrzcin, jubileuszy, studniówek, bankietów oraz licznych konferencji biznesowych, a także naukowych.