Marka

Cena

Miski szklane

Miski szklane idealnie sprawdzą się jako naczynie do podania sałatek lub deserów lodowych. Niebanalne kształty i wzory pozwolą uraczyć gości w świetnym stylu. Wysokiej jakości szkło wykorzystane do ich produkcji jest trwałe, a miski mogą być bezpiecznie myte w zmywarce. Miski szklane z kwiecistymi wyżłobieniami świetnie uzupełnią klasyczną zastawę, natomiast minimalistyczne, proste wzory, dobrze korespondują z nowoczesnymi elementami wyposażenia.

Miska szklana – absolutny must have w każdej współczesnej kuchni

Wybór naczyń wykorzystywanych do przygotowywania i serwowania dań powinien być przemyślany. Warto starannie dobierać naczynia. Powinny one być wykonane z pierwszej klasy tworzyw. Wśród nich nie może zabraknąć misek szklanych cechujących się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Tego typu naczynia znajdują się w ofercie naszego sklepu. Wyróżnia je wytrzymałość na porysowanie, wyszczerbienie i odbarwienie. W przeciwieństwie do naczyń z tworzywa sztucznego nie wchodzą w interakcje biochemiczne i są bezpieczne dla naszego zdrowia. Szkło nie zniekształca zapachu ani smaku. Dlatego znajdująca się w szklanym naczyniu żywność ma wyrazisty aromat

Jakie potrawy można podawać w misce szklanej?

Szklane naczynie idealnie sprawdzi się do serwowania zarówno gorących, jak i zimnych dań. W misce ze szkła gorący posiłek dłużej stygnie, dlatego małe miseczki to świetne rozwiązanie do spożywania zup, rosołów i bulionów. Natomiast średniej wielkości miski to doskonała propozycja do podawania ciepłych potraw gościom lub domownikom. Transparentna miska szklana to idealne naczynie do serwowania sałatek warstwowych, owoców, surówek warzywnych, deserów, lodów, a także przekąsek.

Uniwersalne miski szklane

Solidne i trwałe naczynia szklane to nieocenione wsparcie nie tylko podczas serwowania potraw, lecz również w trakcie przygotowywania dań gorących, zimnych, a także pieczenia i tworzenia wyśmienitych deserów. Małe miski szklane mogą posłużyć do przechowywania składników przed ich połączeniem, natomiast większe modele do ich zmieszania. Klasyczna estetyka misek szklanych w sposób efektowny komponuje się z dowolną stylistyką zastawy. Poręczny kształt i minimalistyczne wzornictwo pozwolą na stworzenie ciekawej dekoracji stołu. Tego typu naczynia doskonale sprawdzą się podczas bankietów, domówek, imprez okolicznościowych, a także codziennego stosowania w domu. Ze względu na uniwersalne zastosowanie i funkcjonalność miska szklana znajduje zastosowanie zarówno w użytku prywatnym, jak i w lokalach gastronomicznych, takich jak, między innymi: restauracje, kawiarnie, stołówki.