Artykuły ogrodnicze

Niniejszą kategorię naszej oferty poświęciliśmy najbardziej elementarnym artykułom ogrodniczym, których nie powinno zabraknąć w żadnym przydomowym warsztacie. Pierwszym z takich właśnie elementów z całą pewnością jest ziemia uniwersalna do kwiatów oraz warzyw. Tę proponujemy Państwu w kilku różnych wariantach opakowań, obejmujących objętość od 5 do nawet 20 litrów. Ziemia dostępna w naszej ofercie stanowi doskonałe podłoże do hodowli roślin, z uwagi na fakt, iż jest pozyskiwana przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i na bazie torfów wysokiej jakości z domieszkami m.in. dolomitu. Dzięki swoim optymalnym dla rozwoju flory właściwościom trwale utrzymuje w sobie odpowiedni poziom wilgoci oraz dostarcza uprawom wszelkich koniecznych minerałów i wartości odżywczych.

Stalowe wiadra nierdzewne

Drugim z podstawowych akcesoriów, bez których nie obędzie się żaden ogrodnik, jest oczywiście solidne, nierdzewne wiadro. To uniwersalne narzędzie stanowi rozwiązanie wielu rozmaitych problemów, które pojawiają się przed pielęgnującą swoją około domową przestrzeń gospodynią, dlatego musi być ono wykonane w sposób gwarantujący wysoką funkcjonalność i wieloletnią wytrzymałość. Dokładnie takich cech poszukujemy, kompletując naszą ofertę, dlatego mogą być Państwo pewni niezawodności nabywanych u nas produktów. Oto najważniejsze z ich zalet:

  • materiałem wykonania każdego z naszych wiader nierdzewnych jest wysokiej jakości stal, która oprócz ochrony przed korozją zapewnia także ponadprzeciętnie dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
  •  łatwość przenoszenia, dzięki poręcznym uchwytom przytwierdzonym do konstrukcji,
  • zgodność z wszelkimi kluczowymi normami i standardami jakościowymi, w tym także atest dopuszczający do kontaktu z żywnością,
  • wiele opcji pojemnościowych oscylujących w przedziale od 5 do 16 litrów,
  • wykończenie na wysoki połysk, dzięki któremu proponowane przez nas wiadra nierdzewne są nie tylko trwałe i wygodne w użytkowaniu, ale również łatwe w czyszczeniu oraz atrakcyjne pod względem wizualnym.