Aktywne filtry

Szklanki do napojów

Jeśli mamy ochotę napić się czegoś dobrego, potrzebujemy nie tylko samego napoju, ale też naczynia, które umożliwi nam zaspokojenie pragnienia. I tu z pomocą przychodzą nam niezastąpione szklanki do napojów. To coś, czego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu. To podstawowy element wyposażenia kuchni czy jadalni. Co więcej, szklanki na napoje pełnią ważną funkcję estetyczną. Cieszą oko użytkownika podczas picia, ale też zdobią przeszklone witryny (w salonie czy w jadalni). Przekonaj się, jakie stylowe, a przy tym bardzo praktyczne szklanki do napojów zimnych i ciepłych czekają na ciebie w katalogu naszego sklepu!

Komplet szklanek do napojów na każdą okazję

Nie podlega dyskusji fakt, że jeśli drzemie w nas wymagający wewnętrzny esteta, a ponadto lubimy często zapraszać gości (lub nasza rodzina się nieco rozrosła), powinniśmy zaopatrzyć się w szklanki w różnych kształtach i pojemnościach. W każdym domu powinno znaleźć kilka gustownych zestawów szklanek do napojów. Przygotowaliśmy je w wielu wydaniach. Wśród szklanek do napojów polecanych przez Radochy Gospochy znajdują się zarówno standardowe szkła do wody, soków czy coli, jak i specjalistyczne, bogato zdobione, szklanki i kieliszki przeznaczone do degustacji różnych alkoholi. Z pewnością zatem znajdziesz warianty dostosowane do swoich potrzeb oraz upodobań.

Uniwersalne szklanki do napojów Krosno

O czym warto pomyśleć w pierwszej kolejności? Podstawę każdej kolekcji powinny stanowić uniwersalne szklanki do napojów, które sprawdzą się zarówno do picia mrożonej herbaty, jak i ulubionego soku czy nawet koktajlu z procentami. Tego typu produkty to np. wysokie szklanki do napojów o pojemności 300 ml. Przygotowaliśmy je w zestawach liczących 6 sztuk. Są pojemne, doskonale leżą w dłoni, a ponadto pięknie prezentują się np. za szkłem w komodzie. Ciekawa alternatywa dla takich modeli to szklanki cylindryczne o pojemności 370 ml lub np. kultowe literatki o pojemności 100 ml. Każda z opcji spisze się w różnych okolicznościach! Przy okazji polecamy zwrócić uwagę na nowoczesne szklanki do napojów, odporne na zarysowania i wyróżniające się designerskim kształtem.

Komplety szklanek termicznych – zadbaj o odpowiednią temperaturę napoju

W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się zestawy szklanek do napojów wykonanych ze szkła cechującego się właściwościami termoizolacyjnymi. Sprzyja ono zachowaniu optymalnej temperatury cieczy przez dłuższy czas, ale też zapewnia dłoniom użytkowników ochronę przed oparzeniami. Termiczne szklanki do napojów to zarówno modele wysokie, o pojemności 375, 220 lub 180 ml, jak i szklanki o wiele niższe, rozszerzające się ku górze, idealne na poobiednią kawę pitą w towarzystwie przyjaciół. Dostępne modele sprzedajemy w zestawach liczących od 2 do nawet 6 szklanek, a zatem każdy wybierze opcję idealnie dopasowaną do własnych potrzeb.

Eleganckie komplety szklanek do whisky

Jednym z mocnych alkoholi, które posiadają dedykowane szklanki, jest whisky. Co je wyróżnia? Dość niskie ścianki i szeroki kształt. Nie mogło ich zabraknąć wśród naszych propozycji. Prezentujemy więc klasyczne niskie szklanki typu lowball o pojemności 250 ml. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że każda dobra whisky doskonale się w nich odnajdzie – zarówno solo, jak i z lodem, colą czy odrobiną soku! Zestaw kryształowych szklanek do whisky np. od cenionej marki Krosno przypadnie do gustu każdemu znawcy. Zwłaszcza wtedy, gdy towarzyszy mu elegancka karafka. A jeśli nasz ulubiony drink z whisky to kawa po irlandzku, warto zwrócić uwagę na szklanki zaprojektowane z myślą o tym specjale.

Kufle do piwa i inne szklanki do napojów z chmielem

Każdy piwosz wie o tym, że jego ulubiony napój na bazie chmielu najlepiej wygląda w starannie dobranym szkle. Zapewniamy, że przeglądając propozycje sklepu, trafisz na wiele stylowych szklanek do tego szlachetnego trunku! Jedna z propozycji to zestaw liczący 6 estetycznych pokali o pojemności 500 ml, wykonanych z jakościowego szkła crystalline. Druga natomiast to zestawy szklanek do piwa pszenicznego Splendour lub ciemnego Elite o profilowanym, zwracającym uwagę bezpretensjonalną elegancją kształcie. Oczywiście w ofercie czekają też tradycyjne kufle z grubym dnem! Nowoczesne szklanki do napojów czy klasyka? Mamy oba rodzaje!

Zestawy szklanek-kieliszków do wódki

Ktokolwiek powiedział, że wódkę powinno się pić wyłącznie z prostych, klasycznych kieliszków, był w błędzie. O ile ciekawsza może okazać się degustacja tego specjału w eleganckim szkle, takim jak np. kieliszki na wysokiej nóżce. Gwarantujemy, że ten wybór nada każdej degustacji czystej (lub smakowej) nowy wymiar!

Zapraszamy do przyjrzenia się starannie wyselekcjonowanym szklankom i kieliszkom czekającym na wirtualnych regałach sklepu Radochy Gospochy. I to zarówno wtedy, gdy interesują Cię szklanki do napojów zimnych (także koktajli!), jak i wtedy, gdy poszukujesz niebanalnego szkła do herbaty, kawy czy czekolady na gorąco. Szklanki do napojów Krosno i innych renomowanych firm czekają, aż zaprosisz je do swojego domu!