Kategorie

Marka

Cena

Aktywne filtry

Szklanki

Świat napojów został skonstruowany tak, że każdy z nich wymaga innego rodzaju naczynia. Z tego powodu warto mieć ich co najmniej kilka. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują szklanki do piwa ze stopką, w których złocisty trunek prezentuje się wyjątkowo efektownie. Fanom mocniejszych alkoholi prezentujemy komplety szklanek do whisky wykonanych z grubego szkła. Uzupełnieniem oferty są różnokształtne szklanki do drinków, napojów bezalkoholowych, oraz modele z uchem do gorących cieczy.

Eleganckie szklanki na każdą okazję

Wybór szklanek jest niezbędny do skompletowania pełnej zastawy stołowej. Warto postawić na kilka różnych kompletów szklanek, które będą przeznaczone do serwowania różnych napojów. W ofercie sklepu internetowego Radochy Gospochy znajdują się szklanki nie tylko o właściwościach użytkowych, ale również takie, które przyciągają wzrok swoim wyglądem. Poszczególne warianty można dopasować zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wysokie i wąskie świetnie sprawdzą się do różnego rodzaju drinków, a szerokie i niskie do napojów bezalkoholowych. Do wyboru pozostają szklanki o klasycznym designie, ale także oryginalne modele dla tych, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na przykład na szklanki ze złotym spodem, efektownie zakrzywione albo o geometrycznym kształcie. Mogą stanowić oryginalny akcent wśród zastawy stołowej, podkreślając indywidualny gust gospodarzy. W takich szklankach każdy napój smakuje wyśmienicie, a przy tym efektownie się prezentuje. Wówczas tego typu naczynia stanowią piękną oprawę zarówno dla soku pomarańczowego, jak i starannie udekorowanej, mrożonej herbaty.

Wysokiej jakości szklanki od zaufanych producentów

Szklanki to element zastawy stołowej, który jest w nieustannej eksploatacji. Każdego dnia pijemy z nich wodę, soki, a także koktajle, herbatę czy kawę. Wybierając je zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje, warto postawić na najwyższą jakość. Dzięki temu można mieć pewność co do eleganckiego wyglądu szklanek i możliwości ich długotrwałego wykorzystywania. Asortyment Radochy Gospochy uwzględnia szklanki o wzmacnianych rantach i stabilnym dnie, które są bardziej wytrzymałe na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się również modele, które można myć w zmywarce. Ich materiały wykonania są wolne od ołowiu i metali ciężkich. Charakteryzują się idealną przejrzystością i nieskazitelną powierzchnią. Co szczególnie istotne, prezentujemy warianty do degustacji nie tylko zimnych, ale też ciepłych napojów.