Cena

Aktywne filtry

Czajniki stalowe

Czajniki ze stali nierdzewnej wyróżniają się swoją obfitością kształtów i kolorów. Wybierać można także spośród przeróżnych pojemności. Stal doceniana jest jako materiał do produkcji wyposażenia kuchni głównie ze względu na swoją odporność na uszkodzenia. Nie jest łatwo ją porysować czy wgnieść. Wybierając czajnik nierdzewny na kuchenkę indukcyjną, warto upewnić się, czy można go na tego typu palniku stosować. Rączka wykonana jest zawsze z takiego materiału, który uniemożliwia poparzenie rąk.

Klasyczne czajniki stalowe – szeroki wybór

Klasyczny czajnik stalowy to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Pełni funkcję zarówno użytkową, jak i dekoracyjną. Wykonany z materiałów najwyższej jakości i gwarantuje niezawodne, wieloletnie działanie. W ofercie sklepu internetowego Radochy Gospochy znajdują się różnego rodzaju czajniki stalowe, których wygląd oraz właściwości można dopasować do własnych potrzeb i preferencji. Do wyboru pozostają liczne pojemności czajników: od 1,8 do 3 l, co pozwala na zakup modelu odpowiedniego dla liczby członków rodziny. Różnorodne kształty czajników można dopasować do wystroju kuchni i wyglądu pozostałych akcesoriów, które się w niej znajdują. Bogata kolorystyka obejmuje nie tylko klasyczne, srebrne warianty, ale także niestandardowe barwy, jak czerwień, czerń czy granat. Do wyboru są także modele o różnym wykończeniu: połyskujące oraz matowe.

Czajnik stalowy nigdy nie wychodzi z mody 

Ponadczasowy design czajników stalowych pasuje do każdego wnętrza, urządzonego zarówno w klasycznym stylu, jak i nowoczesnego. Czajnik stalowy ma elegancki wygląd, który nie zmienia się nawet po długim czasie użytkowania. Warto mieć go w swoim domu na wypadek sytuacji, w której zabraknie prądu. Wówczas bez problemu można wykorzystać niezawodne działanie czajnika, który podgrzewa wodę na kuchence gazowej. Dzięki uchylnemu gwizdkowi od razu wiadomo, że woda się zagotowała i nie sposób przegapić odpowiedni moment na zaparzenie ulubionej kawy albo herbaty. Asortyment Radochy Gospochy uwzględnia wyjątkowo uniwersalne modele czajników ze stali nierdzewnej, które są odpowiednie zarówno dla kuchenek gazowych, jak i elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych. 

Główne atuty czajników stalowych 

Wybór czajnika stalowego wiąże się z wieloma korzyściami, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupu. Solidny materiał wykonania czajników stalowych jest odporny na uszkodzenia, nie rdzewieje i może na co dzień mieć kontakt z wysoką temperaturą. Wiele osób zauważa, że czajnik na kuchenkę jest bardziej ekonomiczny względem wolnostojącego czajnika elektrycznego. Zapewnia on również pożądane bezpieczeństwo użytkowania – gwiżdże, gdy woda zaczyna się gotować oraz ma bezpieczną, nienagrzewającą się rączkę. Estetyczne, a zarazem użyteczne pokrywki czajników stalowych ułatwiają nalewanie wody oraz czyszczenie i regularne usuwanie kamienia. Oferowane przez nas czajniki posiadają trójwarstwowe dno z aluminiową płytą akumulującą ciepło, co dodatkowo przyspiesza gotowanie się wody.