Czajnik stalowy 3 l indukcja stal nierdzewna gwizdek marmurek

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
55,99 zł
ID: 5902645014051
Karl Hausmann
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Czajnik stalowy 3 l indukcja stal nierdzewna gwizdek marmurek

3-litrowy czajnik wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpornej na odkształcenia, korozję oraz wysoką temperaturę. Cechuje go ponadczasowy design, który pasuje do każdego wnętrza oraz wykończenie w półmacie.

Czajnik stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrza kuchni i oprócz swojej podstawowej funkcji pełni również funkcję dekoracyjną. Wykonany z odpornej stali nierdzewnej przy odpowiednim użytkowaniu posłuży w każdej kuchni przez długi czas.

Matowa marmurkowa tafla pięknie odbija światło, dzięki czemu czajnik stanowi wspaniałą dekorację każdej kuchni. Doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i kuchni o bardziej tradycyjnym charakterze.

Czajnik został wyposażony w uchylny gwizdek, zwiększający bezpieczeństwo użytkowników. Wygodny uchwyt wykonany został z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Praktyczna pokrywka ułatwi nalanie wody i wyczyszczenie wnętrza. Uchwyt czajnika wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ślizga się w dłoniach, a przenoszenie nawet pełnego czajnika jest całkowicie bezpieczne.

Trójwarstwowe dno z wbudowaną aluminiową płytą, akumulującą ciepło, równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu woda bardzo szybko się gotuje. Dzięki tej funkcji, gotowanie jest krótsze i staje się bardziej energooszczędne.

Ponadto, umożliwia ono korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej oraz indukcyjnej. Korzystając z kuchenek gazowych należy tak dobrać wielkość ognia, aby płomień nie wystawał poza dno czajnika. Wydłuży to żywotność naczynia i zapobiegnie przebarwieniom.
ID 5902645014051
Marka Karl Hausmann
Materiał Stal nierdzewna
Wykończenie Matowe
Pojemność 3 L
Kolor Czarny
Rodzaj kuchenki Gazowa, halogenowa, ceramiczna, elektryczna, indukcyjna

Komentarze:

  • Ocena