Kategorie

Cena

Aktywne filtry

Czajniki

Gotowanie wody może odbywać się przy pomocy stylowego naczynia. Czajnik we wzory to nie tylko praktyczne naczynie, ale też ciekawe wykończenie aranżacji kuchni. Stal nierdzewna być może nie będzie miała tak ciekawych wzorów, jak te pojawiające się na emalii, jednak zaskoczy intrygującym kształtem. Podczas poszukiwań nie można zapomnieć o zwróceniu uwagi na pojemność naczynia. Bez względu na to czy wybór padnie na czajnik nierdzewny, czy emaliowany, wody musi wystarczyć dla wszystkich domowników.

Czajnik na gaz dla Ciebie

Kto z nas nie lubi napić się świeżo zaparzonej kawy lub herbaty? Ulubioną kawę  czy też herbatę zapewne już masz, zatem, aby w pełni cieszyć się ich aromatem, brakuje Ci jeszcze tylko czajnika. Jeśli jesteś tradycjonalistą i lubisz proste rozwiązania, to w ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czajniki na gaz ze stali nierdzewnej

Tradycyjny czajnik jest najczęściej wykonany właśnie ze stali nierdzewnej. Największą zaletą urządzeń wykonanych ze stali to dość szybkie nagrzewanie się, dlatego są praktyczne w kuchni. Urządzenia wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej o oznaczeniu 18/10, co oznacza, że jest ona odporna na odkształcenia, korozję oraz wysoką temperaturę. Dodatkowo wiele modeli czajników jest wyposażona w gwizdek sygnalizujący zagotowanie się wody.

Niebywałym plusem jest z pewnością cena czajników ze stali nierdzewnej – dostępne w naszej ofercie modele z pewnością nie zrujnują domowego budżetu.

Czajnik emaliowany na gaz

Naczynia emaliowane przeżywają obecnie swój renesans. Cenione są nie tylko ze względu na użyteczność, ale również ze względu na walory ozdobne. Czajniki emaliowane zwykle produkowane są ze stali nierdzewnej i pokrywane warstwą emalii. Ich największą zaletą jest emalia, która jest trwała, wytrzymała na działanie wysokich temperatur, odporna na rdzewienie i dodatkowo nie zawiera szkodliwych substancji, które mogą przedostawać się do potraw – dlatego polecana jest dla dzieci i alergików, ponieważ nie uczula.

Modele emaliowane dostępne w naszym sklepie nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek – w tym indukcyjne i elektryczne.