Cena

Słoje z kranikiem

Słoiki z kranikiem doskonale sprawdzą się w upalne dni do podawania chłodnych napojów. Wykonane są wytrzymałego, grubego szkła, co czyni je bezpiecznymi w trakcie transportu. Stojak dołączony do słoika pozwala na ustawienie go na odpowiedniej wysokości i wygodne nalewanie napojów. Słoiki z kranikiem mogą posiadać zarówno szczelne zapięcie na klips, jak i elegancką pokrywę. Wyróżniają je także właściwości dekoracyjne, które zrobią furorę na garden party.

Słoiki z kranikiem – zdrowo, a przy tym pysznie

Duże szklane słoje z kranikiem z naszej oferty wykonane są ze szkła pełnego zalet. Pierwsza to oczywiście możliwość mycia w zmywarce i wysoki poziom higieny tego naczynia. Druga to brak wszechobecnego plastiku, który nie jest zdrowy i może pozostawiać nieprzyjemne doznania smakowe. Taki słoik nie przyjmuje zapachów ani barw napojów, które przechowuje! Przygotowana w nim lemoniada lub kompot idealnie sprawdzą się w letnie dni!

Ekologiczne słoje z kranikiem – dla miłośników zdrowia

Szklane słoiki z kranikiem oferowane przez nas w różnych pojemnościach pozwolą Ci wdrożyć w swoim domu zasady zdrowego nawadniania się. Koniec z ogromnymi ilościami plastikowych butelek wyrzucanych do śmieci – kilka litrów świeżej, orzeźwiającej lemoniady wystarczy na cały dzień dla wszystkich domowników, bez konieczności sięgania po inne napoje! To tani, wygodny i ekologiczny sposób na codzienne nawadnianie organizmu! Kontrolowana ilość cukru lub innych substancji słodzących w napojach, zawartość prawdziwych owoców i dodatek świeżej mięty – to zalety przemawiające za codziennym piciem domowej, pysznej lemoniady w takim wariancie, jaki lubisz najbardziej. Mając w domu szklany słój z kranikiem, przygotujesz ją w naczyniu, z którego zawsze wygodnie ją dawkować – wystarczy otworzyć zawór kranika, a wprost do szklanki poleci Twój ulubiony, chłodzący napój!

Słoik z kranikiem – dla kochających styl retro

Ci, którzy uwielbiają mieć w domu gadżety w stylu retro, z pewnością ucieszą się z takiego słoja z kranikiem, z którego wygodnie będą mogli nalewać sobie ulubione napoje. To nie tylko świetny prezent, ale także rewelacyjny patent na organizowanie domowych imprez bez obaw o rozlewanie napojów – słoik z kranem przyda się bez wątpienia w każdym domu, nie tylko tym w stylu vintage!