Marka

Cena

Aktywne filtry

Serwis obiadowy

Dobrej jakości serwis obiadowy będzie niezwykle przydatnym elementem wyposażenia kuchni bądź jadalni – dzięki temu przygotowane posiłki będą prezentować się elegancko zarówno na co dzień, jak i od święta. Dokonując wyboru idealnego serwisu obiadowego, warto zwrócić uwagę na ilość elementów w poszczególnych zestawach, a także na rodzaj materiału, z którego zostały wykonane – te najwyższej jakości mogą zachować się w Twojej rodzinie nawet przez kilka pokoleń, nie tracąc przy tym swojego blasku.

Ceramiczny serwis obiadowy

Jednym z produktów, który oferujemy w naszym sklepie, jest ceramiczny serwis obiadowy. Przeznaczony dla 6 osób komplet zastawy stołowej składa się z 18 elementów. Każde naczynie tworzące tę przeuroczą zastawę obiadową zostało ozdobione delikatnym zdobieniem z kwiatowym motywem. Kształty i dekoracje serwisu obiadowego nawiązują do subtelnych klasycznych wzorów. Stonowana kolorystyka pasuje do każdego typu wnętrza. Dlatego z tą zastawą obiadową stół będzie pięknie się prezentował.

Praktyczna i trwała zastawa obiadowa

Eleganckimi serwisami obiadowymi możecie się cieszyć przez wiele lat. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości ceramiki lub porcelany. Z serwisem obiadowym, który można myć w zmywarce do naczyń, zmywanie po obiedzie będzie szybkie i proste. Również nagła zmiana temperatury nie uszkadza naszych serwisów obiadowych. Oferowane komplety są więc bardzo trwałe i mogą przez wiele lat towarzyszyć Wam przy rodzinnych spotkaniach. Z naszymi serwisami obiadowymi każdy posiłek zamieni się w wykwintną ucztę.

Zalety serwisu obiadowego

Z serwisem obiadowym rozstawionym na eleganckim obrusie jadalnia bądź salon będzie wyglądał bardzo odświętnie. Niezależnie od tego, czy będzie to niedzielny obiad, czy większa uroczystość, warto podkreślić rangę spotkania z bliskimi odpowiednią zastawą obiadową. W ten sposób stworzycie podniosłą atmosferę i spożywamy posiłki, delektując się wspólnie spędzonym czasem. Dodatkowo dania podane na serwisie obiadowym wyglądają bardzo apetycznie, a nierzadko nawet lepiej smakują.

Serwisy obiadowe na co dzień i od święta

Oferujemy Wam produkty, które można wykorzystywać zarówno do codziennego spożywania posiłków, jak i idealne na większe okazje. Radzimy jednak, by w natłoku obowiązków nie zapominać o serwisie obiadowym. Mimo że pięknie wygląda wyeksponowany w szklanej gablocie, przywróćmy eleganckim i pięknym serwisom obiadowym należne im miejsce. Atuty i piękno zastawy obiadowej są najbardziej widoczne, kiedy postawicie ją na wspólnym stole.