Cena

Stoły

Centralny punkt jadalni, kuchni czy salonu stanowi zazwyczaj stół. Głównym czynnikiem przy jego wyborze jest jego rozmiar, kształt oraz charakter miejsca, w którym będzie wykorzystywany. Stoły to przecież nie tylko miejsce spożywania posiłków czy spotkań, lecz także rodzinnych zabaw, pracy, nauki. Niekiedy więc przy ich wyborze najważniejsza jest funkcjonalność, innym razem zaś stawia się na czele walory wizualne i reprezentacyjne. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie obydwu tych cech.

Eleganckie stoliki kawowe

Stoły o niewielkim rozmiarze i prostej, a zarazem eleganckiej konstrukcji znajdują się w ofercie naszego sklepu. Stolik kawowy jest znacznie mniejszy od tradycyjnego stołu, przez co nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Ten atut stolików kawowych doceniają zwłaszcza osoby dysponujące niewielką przestrzenią, którą chcą gustownie urządzić.

Stoliki metalowe w stylu glamour

Najmniejsze spośród oferowanych stolików kawowych są stoliki metalowe o okrągłym blacie. Jego średnica pozwala na umieszczenie stolika kawowego nawet w niewielkim salonie. Czarne stoliki metalowe będą doskonałą ozdobą w surowym wnętrzu loftowym czy minimalistycznym. Natomiast stolik metalowy w kolorze złotym to świetna opcja do salonu urządzonego w stylu glamour.

Skandynawskie stoliki kawowe

Nowoczesny design i prosta stabilna konstrukcja naszych mebli wyróżnia także stoły w stylu skandynawskim. Wnętrze udekorowane takim stolikiem kawowym zdecydowanie przyciąga uwagę. Połączenie drewnianych nóżek z metalowymi wzmocnieniami tworzy solidną i trwałą podstawę skandynawskiego stolika kawowego. W naszej ofercie znajdziesz różne rozmiary tych mebli.

Komplet stolików kawowych

Polecamy komplety mebli z dwoma stolikami kawowymi. Takie duety to jeden z najgorętszych trendów sezonu wnętrzarskiego. Z przyjemnością przyjmiesz gości, serwując kawę lub ciasto na dwóch stolikach kawowych. Proponujemy komplety ze stolikami kawowymi, które różnią się od siebie wielkością. W razie potrzeby można z łatwością przestawić dodatkowy stolik w inne miejsce.

Funkcjonalność stolików kawowych

Blaty naszych mebli zostały wykonane z materiałów odpornych na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Wszystkie stoliki mają bezpieczne kształty i stabilną konstrukcję. Stolik metalowy można wykorzystać również  jako stolik nocny bądź elegancki stojak na kwiaty. W zależności od własnych preferencji i upodobań stolikom kawowym można przypisać różne funkcje. Najczęściej są to praktyczne, a zarazem bardzo dekoracyjne podstawki na podręczne drobiazgi.