Marka

Cena

Aktywne filtry

Blachy do pieczenia

Blachy do pieczenia dają szeroki wybór. Mogą być fakturowane lub gładkie, mają wiele rozmiarów i kształtów. Istnieją też wersje jednorazowe, które przydadzą się np. podczas przewożenia ciasta w dalszą podróż. Zaopatrzyć się można także w blachę do pieczenia frytek.

Blachy do pieczenia ze stali nierdzewnej

Stworzenie wyśmienitych wypieków wymaga doboru odpowiednich składników i starannego ich połączenia, ale przede wszystkim zastosowania wysokiej jakości akcesoriów. Dlatego w celu upieczenia babki, mazurka, biszkoptu, pizzy, zapiekanki, chleba lub innych wypieków niezbędne okazują się blachy do pieczenia, wyprodukowane z pierwszej klasy tworzyw odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz przedwczesne zużycie.

Tego typu przybory kuchenne znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór blach do pieczenia ze stali nierdzewnej pokrytych warstwą non-stick zapobiegającą przyklejaniu się ciasta do powierzchni blachy. Dzięki temu wypiek po wyjęciu z formy będzie w idealnym kształcie, nie pokruszy się, ani nie zniszczy.

Ponadto blacha do pieczenia z powłoką antykorozyjną gwarantuje nie tylko upieczenie wyśmienitych wypieków, ale przede wszystkim higienicznych – wolnych od zanieczyszczeń. Resztki rdzy mogą dostawać się do ciasta, dlatego tak ważne jest, aby blachy do pieczenia były wykonane z odpowiednich tworzyw. 

Stal węglowa, z której wyprodukowane zostały blachy dostępne w naszej ofercie, ma nie tylko właściwości antykorozyjne. Cechuje się ona również odpornością na działanie wysokiej temperatury, pary i cieczy, co czyni ją niezawodnym elementem wyposażenia we współczesnej kuchni.

Jak wybrać blachę do pieczenia?

Dobór przyborów do pieczenia wypieków to niemałe wyzwanie. Od ich jakości zależy smak i kształt ciast. Dlatego należy wybierać wyłącznie sprawdzone produkty. W naszym sklepie można kupić solidne i mocne blachy do wypieków, które będą służyły przez wiele sezonów. Tu znajdują się modele w rozmaitych kształtach i wielkościach.

Polecamy okrągłe formy do pizzy, do tarty, owalne do zapiekanek i ciast, a także do potraw mięsnych. Oferujemy również prostokątne blachy, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku słodkich smakołyków, jak i wytrawnych. Tu również znajdują się modele blach do wypieków w standardowych kształtach oraz wielkościach. Polecamy także blachy do frytek gwarantujące ich udane wypieczenie i zapewniające doskonały aromat oraz wyśmienity smak.

Czy zestaw blach do pieczenia ze stali nierdzewnej to dobry pomysł na prezent?

Osoby szukające upominków dla swoich bliskich uwielbiających piec, mogą wybrać zestaw foremek i blach do pieczenia. Pasjonaci cukiernictwa docenią wysiłek włożony w wybór zestawu blach wyprodukowanych z wysokiej klasy tworzyw.

Ponadto dla osoby spędzającej długie godziny w kuchni każda blacha do pieczenia, forma lub inne akcesoria okażą się przydatne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś i wyboru odpowiednich akcesoriów ułatwiających tworzenie cukierniczych dzieł.