Cena

Aktywne filtry

Mopy

Nie ma gospodarzy, którzy nie lubią czystych, lśniących podłóg. Jednak chyba dla nikogo samo mycie nie jest ulubionym sposobem spędzania czasu. Oferowane przez nas mopy rotacyjne i zwykłe to metoda na czystość przy minimalnym wysiłku. Charakteryzuje je wygodna pozycja pracy, funkcjonalność i możliwość używania na każdej podłodze. Czy to panele, deska podłogowa czy chropowate płytki – nasze mopy bawełniane i z mikrofibry, razem z odpowiednim środkiem czyszczącym, sprawią, że będą błyszczeć.

Mopy i wiadra z wyciskaczem

Zmywanie podłóg dla wielu osób, nie należy do ich ulubionych zajęć. Smugi, paprochy, niezamiecione drobinki kurzu, nierówna posadzka albo zbyt ślizga lub za bardzo chropowata powierzchnia, te i inne rzeczy, stają się utrudnieniem w osiągnięciu idealnie czystej oraz lśniącej podłogi. To jak będzie wyglądała jej powierzchnia po umyciu, zależy od akcesoriów wykorzystanych do jej oczyszczania. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz sklep, stworzył ofertę wysokiej jakości mopów i wiader z wyciskaczem. Wykonane z pierwszej klasy tworzyw akcesoria myjące pozwalają na szybkie oraz sprawne oczyszczenie powierzchni podłogowej. Tu znajdują się przybory do mycia takie jak, między innymi: wiaderko do mopa z sitkiem, zestaw składający się z mopa i wiadra z obrotowym wyciskaczem, a także pojedynczy mop na kiju. Wysoka jakość dostępnych u nas produktów gwarantuje nie tylko bezproblemowe mycie każdego rodzaju powierzchni podłogowej, lecz także zajmowanie ergonomicznej postawy podczas wykonywanych czynności. Dzięki temu nasi klienci zadbają o estetykę podłogi w sposób komfortowy i prosty.

Mop obrotowy z wiadrem – absolutny must have w nowoczesnym domu

W celu ułatwienia prac porządkowych w domu warto zaopatrzyć się w akcesoria zapewniające szybkie i łatwe zmywanie powierzchni podłogi każdego typu, zarówno drewnianej, kamiennej, jak i wykonanej z innych tworzyw. Dlatego w naszej ofercie znajduje się między innymi nowoczesny mop obrotowy z wiadrem, który delikatnie usuwa zabrudzenia, jednocześnie polerując powierzchnię podłogową. Innowacyjny system obrotowy zapewnia sprawne i błyskawiczne wyrżnięcie mopa, co pozwala na wytarcie podłogi bez chlapania wody. Natomiast mop wyprodukowany z pierwszej klasy mikrofibry cechującej się elastycznością oraz wysokim stopniem chłonności wody, pozwala oczyścić nawet najbardziej niedostępne zakamarki bez pozostawiania smug i paprochów.

Wiaderko do mopa Vileda – dlaczego warto je wybrać

Klienci szukający uniwersalnego i funkcjonalnego wiadra do mopa, mogą wybrać model marki Vileda. Wyprofilowane sito wykonane z solidnych oraz trwałych tworzyw sztucznych gwarantuje wyrżnięcie mopa od nasady, aż po same końce. Dzięki temu podłoga wykonana z drewnianych paneli nie będzie nasiąkać wodą i wyschnie błyskawicznie. Ponadto dzięki solidnej konstrukcji wiaderko do mopa Vileda będzie służyło przez długi czas w doskonałym stanie. Świetnie sprawdzi się do użytku domowego oraz jako narzędzie do prac porządkowych wykonywanych przez firmy sprzątające lub na potrzeby przedsiębiorstw pragnących samodzielnie zadbać o porządek w swoim środowisku.