Cena

Aktywne filtry

Pojedyncze noże

Masz pełen komplet noży, ale bez tego jednego, najważniejszego, który właśnie się złamał? A może masz w swoim bloku noże duże i całkiem malutkie, a brak Ci średniego, takiego do uniwersalnych zastosowań? W Radochach Gospochy mamy dla Ciebie pojedyncze noże w dobrej cenie!

Noże pojedyncze – idealne, by uzupełnić komplet

Idealnie zaostrzony, świetnie leżący w ręku, perfekcyjnie wyważony – jeśli brakuje Ci takiego noża w Twojej kuchni, to znak, że musisz sprawdzić, co dla Ciebie mamy! Nóż uniwersalny to model, który w wielu domach najczęściej ulega zniszczeniu lub zgubieniu, bo po prostu jest w systematycznym użytkowaniu. Wybierz jeden z wielu noży o długości 20 lub 12 cm dostępnych w naszym sklepie i dopasuj kolor, lub wzór jego rękojeści do posiadanych już w swoim zestawie noży, by dosztukować go do reszty i móc cieszyć się pełnym wachlarzem możliwości krojenia w swojej kuchni!

Jaki nóż wybierzesz do swojej kuchni?

Noże pojedyncze oferowane w Radochach Gospochy, to możliwość skompletowania dowolnego zestawu noży według własnego stylu gotowania i potrzeb. Nóż szefa kuchni to jeden z najbardziej podstawowych, wykorzystywanych głównie do krojenia grubych warzyw, mięs, czy gotowych produktów, a także do siekania ziół. Dopasowując model o odpowiednim kształcie rękojeści, a także sposobie ukształtowania ostrza, możesz jeszcze lepiej wpłynąć na własny komfort krojenia każdego dnia! Nóż do warzyw dostępny w długościach 8,5 lub 8 cm pozwoli Ci jeszcze sprawniej obierać jarzyny i wykrajać z nich twarde części. Z kolei nóż uniwersalny o wybranej długości i zakończeniu ostrza zapewni Ci maksymalną wygodę, gdy musisz szybko odkroić plasterek pomidora lub ogórka. Nóż do chleba to jeden z ważniejszych modeli używanych w każdym domu – długie ostrze przypominające piłkę wykorzystywane jest codziennie do krojenia chleba czy bułek w najbardziej skuteczny sposób. Radzi sobie nawet ze świeżym, miękkim pieczywem bez odkształcania go.Modele noży pojedynczych do kupienia w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia wynikająca z tego, że możesz samodzielnie skompletować zestaw noży, które naprawdę każdego dnia będą przydawały Ci się w kuchni!

Wybierz noże pasujące do wystroju Twojej kuchni

Wśród noży szefa kuchni, noży do warzyw i innych akcesoriów oferowanych w Radochach Gospochy z pewnością zainteresuje Cię jeden szczegół – efektowne trzonki. Oferujemy tylko te wysokiej jakości noże, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wybrednych mistrzów patelni, ale dbamy przy tym, aby były również po prostu piękne. Dlaczego? Ponieważ noże, ułożone w estetycznym bloku lub powieszone na listwie magnetycznej, będą stanowiły bardzo ważny i bardzo mocno wyeksponowany element wystroju Twojej kuchni. W przypadku noży stawiamy na klasykę – te z czarnym lub szarym trzonkiem to dobry wybór, gdy Twoja kuchnia utrzymana jest w tej tonacji kolorystycznej lub w zupełnie innych, żywych i jaskrawych odcieniach, i dlatego pragniesz je zrównoważyć czymś spokojnym. Modele z trzonkami imitującymi drewno to z kolei propozycja dla miłośników natury, stawiających na ekskluzywne drewniane elementy w tym najważniejszym pomieszczeniu w domu.