Aktywne filtry

Kieliszki do likieru

Kieliszki to nieodłączny element wyposażenia każdego domu. To również przydatne akcesorium do urozmaicenia wspólnych spotkań w gronie rodzinnym lub ze znajomymi. Domowej roboty nalewka czy pyszny, oryginalny smakołyk będzie smakował jeszcze lepiej, jeśli do jego zaserwowania użyte zostaną kieliszki do nalewek. To specjalnie zaprojektowane wygodne akcesoria, które nie tylko umożliwią wygodne spożywanie trunku, ale też pięknie udekorują stół.

Czym charakteryzują się kieliszki do likieru?

Zarówno wódkę, likier, jak i nalewkę często podajemy w podobnych ilościach. To często takie pojemności jak 25, 40 czy 50 ml. Niekiedy też likiery podawane są w kieliszkach o pojemności 70 ml. Często jednak zdarza się, że w domach posiadamy jedynie kieliszki do wódki, dlatego też zazwyczaj inne podobne alkohole smakowe podawane są właśnie w nich. Należy jednak przyznać, że takie kieliszki odbierają nieco kunszt smakowym, gęstym alkoholom, jakimi są nalewki i likiery. Wiele osób uważa też, że tego typu trunki znacznie lepiej smakują ze szkła dedykowanego specjalnie do tego typu alkoholi.

Kieliszki likierowe to elegancko wyprofilowane modele niewielkich okrągłych czarek umieszczonych na subtelnej nóżce. W zależności od wariantu nóżka ta może być smukła i długa lub niższa i grubsza. W naszej ofercie można znaleźć oba typy produktów i dokonać wyboru zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Takie kieliszki do nalewek doskonale prezentują się w towarzystwie słodkich dodatków lub jako samodzielny aperitif. Oferowane modele będą stanowić klasyczną dekorację stołu i subtelnie uzupełnią nakrycia przygotowane dla gości. Ich niepowtarzalny urok docenią w szczególności Panie.

Kieliszki do likieru Krosno – dlaczego warto je wybrać?

Krosno to znana na całym świecie marka produkująca między innymi różnego rodzaju kieliszki. Produkty tej firmy charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem, niepowtarzalną precyzją, wytrzymałością oraz doskonałymi cechami szkła. Kieliszki marki Krosno są idealnie wyprofilowane i mają bardzo delikatnie wykończone obrzeże. Spożywanie wszelkich trunków z tych produktów jest bezpieczne i komfortowe.

Kieliszki do nalewki Krosno wyposażone są w stabilną stopkę i charakteryzuje je idealna przejrzystość. Użyte do produkcji szkło jest wolne od ołowiu i innych metali ciężkich, przejrzyste oraz bezbarwne, co umożliwia podkreślenie barwy spożywanego alkoholu. To szczególnie istotne w przypadku likierów oraz nalewek.

Ponadto kieliszki do likieru Krosno są odporne na zarysowania. Dzięki temu przez bardzo długi czas posłużą w doskonałym stanie. Pięknie też będą prezentować się nie tylko na stole, ale i w witrynie czy kredensie. Udogodnieniem jest też fakt, że produkty te z powodzeniem można myć w zmywarce.

Kieliszki do nalewek w naszej ofercie – wybierz to, co najlepsze

Kieliszki do nalewek Krosno zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Szkło z upływem lat nie matowieje i zachowuje pełnię swoich właściwości. Dzięki stabilnej nóżce podczas spożywania trunków alkohol nie nagrzewa się i pozwala cieszyć się pełnią smaku i walorów alkoholu. Jednocześnie cena kieliszków likierowych jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do ich jakości oraz wartości.

W naszej ofercie dostępne są kieliszki do likieru dostępne w kompletach. To kieliszki likierowe o pojemności 25 ml i średnicy 4 cm oraz 70 ml i średnicy 6 cm. Pierwszy wariant dostępny jest na niższej nóżce, drugi natomiast to wariant wyższy o wysokości 16 cm.

Ponadto kieliszki do likieru warto uzupełnić również o inne rodzaje szkła do alkoholi, które również dostępne są w naszym sklepie internetowym. Oferujemy produkty przeznaczone do popularnych alkoholi takich jak wino czerwone i białe, wódka, szampan oraz inne trunki. Kieliszki te doskonale pasują swoją stylistyką do kieliszków likierowych i także są produktami renomowanej, polskiej marki Krosno. Dzięki takiemu zakupowi można stworzyć spójną, klasyczną i elegancką kolekcję, która stanowić będzie nie tylko ozdobę domu, ale umożliwi też właściwe podjęcie gości i wspólne spędzanie czasu podczas uroczystości i przyjęć rodzinnych.