Cena

Aktywne filtry

Beczki i worki

Beczki i worki do kiszenia kapusty pozwolą na przygotowanie domowych kiszonek. Dzięki szczelnemu zamknięciu, za pomocą obejmy oraz uszczelki, beczka z tworzywa sztucznego może służyć zarówno do przygotowania, jak i przechowywania przetworów i gwarantuje zachowanie przez nie świeżości. Plastikowe beczki do kiszenia kapusty występują w wielu rozmiarach i charakteryzują się ergonomicznym uchwytem z dwoma otworami, który pozwala na ich sprawne przenoszenie.

Beczka plastikowa – wiele możliwości zastosowania

Dostępna u nas beczka plastikowa to zbiornik, który znajdzie zastosowanie w każdym domu – nie tylko tam, gdzie w sezonie produkuje się kiszonki. Taka beczka zakręcana to sposób na higieniczne przechowywanie żywności, kiszonek, wody lub innych substancji płynnych czy półpłynnych niezbędnych w gospodarstwie domowym lub w spiżarni. Dzięki temu, że taka beczka do kiszenia i przechowywania została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, gwarantuje nie tylko szczelność, ale również odpowiednie walory jakościowe i smakowe trzymanego w niej pożywienia i płynów. W naszym obszernym asortymencie z pewnością znajdziesz dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz!

Beczka do kiszenia – ile potrzeb, tyle pojemności

Oferujemy wysokiej jakości beczki do kiszenia ogórków czy kapusty, ale również do łapania deszczówki, przechowywania wody pitnej lub dużych ilości innych produktów wymagających szczelnego zabezpieczenia przed środowiskiem zewnętrznym. Mamy w ofercie wielkie, nawet 300-litrowe zbiorniki doskonałe do różnych zastosowań, jak i niewielkie beczułki wielkości 2,5 l, przydatne w przypadku przygotowywania mniejszej ilości przetworów na zimę, czy transportowania świeżego mleka. Worki na kiszonki to z kolei doskonały sposób na przechowywanie kiszonek podzielonych na porcje w odpowiednich warunkach, na przykład na półkach magazynowych w piwnicy, zamiast w jednej dużej beczce zakręcanej.

Beczka z kranem – idealny patent na przechowywanie wody

Beczki z kranem o dużej pojemności dostępne w naszej ofercie mogą mieć bardzo różnorodne zastosowanie. Na przykład do łapania deszczówki i łatwego pobierania jej do konewki w przydomowym ogródku. Mogą sprawdzić się również w żywieniu zbiorowym do wygodnego nalewania wody pitnej bezpośrednio do butelek czy kubków w warunkach polowych. Każdy z pojemników, który można nabyć w naszym sklepie, posiada specjalny atest dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Odpowiednie tworzywo sztuczne, z którego wykonano nasze beczki, to gwarancja, że żadne jego cząsteczki nie będą przedostawały się do wody, a ona sama nie będzie nabierała posmaku zbiornika, w którym jest przechowywana przez dłuższy czas.Pomimo tej cechy, należy dbać o to, aby regularnie opróżniać zbiornik z płynów, a także o to, by nie trzymać ich tam zbyt długo, ponieważ szczelny zbiornik nie daje gwarancji, że wewnątrz nie namnożą się bakterie niekorzystne dla zdrowia. Stosując powszechnie przyjęte zasady higieny oraz najwyższej jakości pojemniki na produkty spożywcze i wodę, możesz w wygodny, wydajny sposób przyrządzać kiszonki i przechowywać jedzenie dla całej rodziny przez dłuższy czas w swojej spiżarni!