Termosy

Praktyczne termosy do herbaty, kawy i zimnych napojów

Termosy z kubkiem o różnych pojemnościach są dostępne w naszym sklepie. W najmniejszych zmieści się 350 ml płynu, w nieco większych 500 ml lub 750 ml, a w największych aż 1000 ml. To bardzo przydatne akcesoria, które przydają się podczas pieszych wędrówek, przejażdżek rowerowych, pikników i przy wielu innych okazjach, podczas których chcemy mieć ze sobą ciepły lub chłodny napój. Termosy do kawy (i nie tylko), które prezentujemy, pochodzą od znanych, sprawdzonych marek takich jak Topfann czy Ambition.

Komfortowe w użytkowaniu termosy w sklepie RadochyGospochy.pl

Termosy do herbaty lub innych napojów wyróżniają ergonomiczne kształty, dzięki którym doskonale leżą w dłoni. Utrzymamy je nawet, mając na dłoniach grube rękawiczki. Większość z modeli pokrywa antypoślizgowy, szorstki w dotyku lakier, co znacząco wpływa na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto wszystkie części można z łatwością umyć, także w zmywarce. W przypadku termosów ze stali nierdzewnej nie należy obawiać się o rdzewienie elementów, ponieważ to materiał, który nie koroduje.

Stalowe termosy do kawy, herbaty oraz zimnych napojów

Ważna część naszej oferty to termosy ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości i doskonałych walorach użytkowych. To modele w niewielkim stopniu narażone na działanie czynników zewnętrznych oraz bodźców mechanicznych. Ponadto niewiele ważą, co czyni je idealnym wyborem na dłuższe wędrówki. Takie termosy znakomicie utrzymują temperaturę – zarówno niską, jak i wysoką. Oznacza to, że w chłodne dni fantastycznie sprawdzą się w przechowywaniu herbaty lub kawy, z kolei w upały pozwalają na cieszenie się chłodnym napojem. Stalowe termosy swoje doskonałe działanie zawdzięczają specjalnej konstrukcji. W ich wnętrzu umieszczono podwójne ścianki z izolacją próżniową i miedzianą, co pozwala na długie zachowanie stałej temperatury we wnętrzu. Dzięki takiej budowie temperatura otoczenia niemal nie wpływa na ciepło wewnątrz naczynia. Korki tych praktycznych naczyń najczęściej wyposaża się w silikonowe uszczelki, które zapewniają wyjątkową szczelność.

Termosy z kubkiem czy w formie kubka?

W sklepie RadochyGospochy.pl znalazły się termosy z kubkami, pełniącymi też funkcję nakrętki. To niezwykle praktyczne rozwiązanie. Zakrętka w takiej postaci z powodzeniem zastąpi szklankę, zwłaszcza jeśli wybieramy się gdzieś w pojedynkę. Ponadto oferujemy kubki termiczne stworzone do indywidualnego użytkowania. Wykazują one takie same właściwości jak termosy, jednak zwykle mają mniejszą pojemność, np. 400 lub 420 ml. Wyposażono je w szczelne korki oraz wysokiej jakości izolację. To produkty, które świetnie spisują się podczas podróży samochodem, w pracy, jak również na uczelni czy w szkole. Takie modele często przykuwają uwagę ciekawym designem. Bez problemu zmieszczą się w torbie czy plecaku. Dzięki pewnej blokadzie nic się nie rozleje. Zapraszamy też do przyjrzenia się pozostałym produktom z naszego asortymentu!