Kategorie

Marka

Cena

Aktywne filtry

Przechowywanie żywności

Naczynia do przechowywania żywności muszą być praktyczne i niezawodne. Każdy rodzaj jedzenia wymaga bowiem pojemnika wykonanego z odpowiedniego materiału i o wystarczającej wielkości. Oprócz obowiązkowego wyposażenia kuchni, takiego jak chlebaki czy pojemniki do produktów sypkich możemy wzbogacić ją o wiele innych naczyń. Oferujemy m.in. lunch boxy, butelki na wino lub nalewkę, termosy na napoje i jedzenie, a także kolorowe słoiki na przetwory czy eleganckie słoiki na przyprawy.

Termosy i bańki na mleko – napoje zawsze w idealnej temperaturze

Przechowywanie i transportowanie mleka, śmietany czy delikatnych jagód może odbywać się idealnie dzięki specjalnym kankom na mleko o dużej pojemności wykonanym ze stali nierdzewnej. Dzięki temu pojemnikowi, jego zawartość nie nabiera nieprzyjemnego zapachu i nie psuje się. Termosy to najlepszy sposób na przechowywanie gorącej kawy czy herbaty, ale także patent na utrzymanie w niskiej temperaturze napoju chłodzącego na lato, czy nawet sorbetu. Wybierz właściwą pojemność i design pasujący do Twojego stylu, aby zawsze transportować swoje napoje we właściwych warunkach!

Przechowywanie żywności – pojemniki i chlebaki

Wygodny chlebak pozwoli Ci utrzymać pieczywo świeże na dłużej, a do tego będzie stanowił piękny element ozdobny w Twojej kuchni. Plastikowe lub szklane pojemniki ze szczelnymi pokrywkami to niezbędne naczynia w kuchni każdej osoby, która lubi gotować na zapas lub na wynos. Przechowywanie żywności w szklanych pojemnikach pozwala uniknąć kłopotów z myciem – można je myć w zmywarce. Szczelnie opakowane jedzenie nie przyjmie zapachów z lodówki, a sam pojemnik nie zabarwi się kolorowymi przyprawami czy sokami. Sprawdź różne tworzywa, z których wykonane są nasze pojemniki, ich pojemności, kolory i przeznaczenie. Przekonaj się, jak łatwe staje się gotowanie na zapas i dla dużej rodziny, gdy ma się pod ręką odpowiednie pojemniki, termosy i kanki!