Cena

Kanki na mleko

Metal, z którego są wykonane kanki na mleko, nie ulega korozji, dzięki czemu stwarza warunki na bezpieczne przechowywanie mleka. Charakteryzują się one również dużą rozpiętością pojemności. Z łatwością można dostosować pojemność kanki na mleko do własnych potrzeb. Kanki wyposażone są w szczelne zamknięcie oraz uchwyt, który pozwala na sprawne przenoszenie lub transport dużej ilości mleka. Sprawdzą się także jako rustykalne dekoracje w kuchni czy na tarasie.

Nierdzewne kanki na mleko, na owoce

Przechowywanie, a także transport mleka, maślanki, a także owoców w tradycyjny sposób, w jaki robiły to nasze prababcie i babcie wymaga odpowiedniego pojemnika. Współcześnie wiele osób w mieście rezygnuje z plastikowych pojemników i wybiera naczynia wykonane z ekologicznych tworzyw. Obecnie prawdziwy renesans przeżywają metalowe kanki na mleko nierdzewne pozwalające na bezpieczne przechowywanie znajdującej się w nich zawartości. Można w nich nie tylko przenosić świeże mleko z automatu lub prosto od krowy, lecz także śmietanę, maślankę, serwatkę, a nawet soki. Solidna i poręczna kanka okaże się niezastąpiona podczas zbiorów owoców leśnych, m.in.: jagód, żurawin, jeżyn. To również niezawodny pojemnik niezbędny w trakcie zbierania truskawek oraz zrywania porzeczek, czereśni, wiśni, agrestu, aronii we własnym sadzie. Dostrzegając potrzeby użytkowe klientów, stworzyliśmy bogaty asortyment kanek służących do mleka i do owoców o rozmaitych wielkościach.

Solidne kanki na owoce, na mleko, na śmietanę

W tym dziale polecamy kanki wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Swoją wytrzymałość na przebarwienia, rdzewienie zarysowania i przedwczesne zniszczenie kanki na mleko zawdzięczają powłoce antykorozyjnej. Ponadto pojemniki te są wykonane z czystej stali, pozbawione szkodliwych farb, co czyni je naczyniami neutralnymi pod względem biochemicznym. Dzięki temu kanki te mogą być wykorzystywane do bezpośredniego kontaktu z różnego typu składnikami spożywczymi, zarówno owocami, mlekiem, śmietaną, jak i płynnym miodem. Poręczna pokrywa z wyprofilowanym uchem w sposób skuteczny zabezpiecza wnętrze kanki na owoce lub na mleko przed zanieczyszczeniami, zwietrzeniem, a także wylaniem płynnej zawartości. Kanki te cechują się wysokim stopniem odporności na wilgoć, działanie niskiej i wysokiej temperatury, a ich powłoki łatwo się myje. Dzięki temu naczynie w łatwy sposób można utrzymać w idealnym stanie przez wiele lat.

Kanki na mleko nierdzewne – naczynia o wszechstronnym zastosowaniu

Dostępne w naszej ofercie kanki świetnie sprawdzą się nie tylko do transportu i przechowywania produktów spożywczych, lecz także do dekoracji werand, tarasów oraz balkonów. Rustykalne i industrialne aranżacje zostaną w sposób efektowny dopełnione kankami na mleko, służąc jako naczynie na kwiaty. Ponadto metalowa kanka o srebrnej barwie świetnie sprawdzi się w wielu współczesnych ogrodach, będąc oryginalną dekoracją. Można jej również użyć jako naczynie na wodę deszczową, którą później podlejesz rośliny w ogrodzie.

Aktywne filtry