Cena

Czajniki emaliowane

Klasyczny świszczący dźwięk dobywający się z kolorowego naczynia przywodzi na myśl wiejski domek. Ocieplić wygląd kuchni można na wiele sposobów, jednym z nich jest zaopatrzenie się w emaliowany czajnik. Pod jego powłoką kryje się solidna stal, więc jest wytrzymałym akcesorium kuchennym. Ciekawe wzornictwo pozwala dopasować czajnik emaliowany do reszty wystroju wnętrza, stworzy klimat rustykalny lub retro. Różne pojemności ułatwią znalezienie rozmiaru odpowiedniego do ilości użytkowników.

Im więcej w naszych domach rozwiązań na prąd, tym bardziej cenimy powrót do korzeni – dotyczy to bardzo często również akcesoriów kuchennych. Te nowoczesne często nie są w stanie w pełni zastąpić tradycyjnych, czego idealnym przykładem są czajniki emaliowane – z niezbędnym akcentem w postaci gwizdka, bez którego dźwięku niektórzy nie wyobrażają sobie porannej krzątaniny w kuchni!

Tradycyjny czajnik emaliowany dla miłośników klasyki

Nasza oferta czajników emaliowanych o tradycyjnym kształcie i sposobie użytkowania z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie chcą zmieniać swoich dobrze znanych przyzwyczajeń w kuchni. Lubią klasyczne „wstawianie wody na gaz” i oczekiwanie, aż czajnik zagwiżdże, by móc go wyłączyć i pozwolić wrzątkowi uspokoić się nieco, zanim zostanie wykorzystany. Nasze czajniki przeznaczone są także dla osób, które kochają ten sprzęt w tradycyjnym wydaniu, ale nieco bardziej cenią sobie nowoczesność i stawiają go na płycie indukcyjnej.

Różne warianty czajników emaliowanych – dla lepszego dopasowania

Sztywna, zaokrąglona rączka nad pokrywą czajnika, to charakterystyczny element dla wszystkich produktów z naszej oferty. Mają one również jednakową budowę z emaliowaną powłoką gwarantującą dużą wytrzymałość i długotrwałe utrzymanie ciepła wody, oraz taką samą pojemność. To, co je różny to kształt oraz kolorystyka. Czajnik emaliowany w kształcie eleganckiego imbryczka to dobry dodatek do kuchni w nieco bardziej nowoczesnym stylu z elementami klasyki, natomiast ten okrągły – do wnętrza w stylu retro lub rustykalnego. Dzięki różnorodności kolorów nie będziesz mieć problemu z wyborem idealnego czajnika dla siebie. Wolisz klasykę w odcieniach czerni i bieli, czy może stawiasz na oryginalne, zielone lub ognisto czerwone dodatki w kuchni? U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Dlaczego warto wybrać klasyczny czajnik emaliowany?

Współczesne czajniki elektryczne wymagają podpięcia do sieci elektrycznej i zajmują cenne miejsce na blacie. Zwykły czajnik z gwizdkiem może być dobrym rozwiązaniem w kuchniach z bardzo małymi blatami roboczymi i tam, gdzie nad blatem nie ma dostępu do gniazdka. Warto wybrać taki model czajnika również wtedy, gdy pragnie się czegoś bardziej stonowanego, klasycznego w swojej kuchni. Czajnik, który gwizdaniem oznajmi Ci, że Twoja woda na kawę jest już gotowa, to niezawodny sposób, by zawsze pamiętać o zalaniu zawartości filiżanki wrzątkiem, nawet gdy jesteś na drugim końcu mieszkania! Tak prosty w obsłudze, tak niezawodny i wytrzymały – taki właśnie może być Twój nowy czajnik z emaliowaną powłoką!