Młynki

Świeżo zmielone przyprawy smakują lepiej. Niestety rzadko kiedy mamy czas na ręczne mielenie przypraw. Dzięki młynkom błyskawicznie zmielisz zarówno pieprz jak i sól. Wystarczy odkręcić pojemnik, nasypać pieprzu, soli bądź innej przyprawy. Teraz zostaje już tylko przekręcić wieczko a ceramiczny mechanizm zmieli przyprawy i w kilka sekund możemy doprawić danie pachnącymi przyprawami. 

Sól i pieprz – nie może ich zabraknąć na żadnym stole! A jeśli już mowa o stołach – spraw, aby sięganie po przyprawy przez każdego z domowników miało bardziej wyrafinowany charakter. Niech przygotowane przez Ciebie pieczołowicie danie zostanie perfekcyjnie doprawione – zadbają o to świeżo zmielone przyprawy!

Młynki ręczne – perfekcyjne dozowanie przypraw

H2 Młynki ręczne – perfekcyjne dozowanie przypraw Ręczny młynek do soli gruboziarnistej i pieprzu ziarnistego to sposób na to, aby dokładnie odmierzyć ilość przyprawy, przy okazji odczuwając to satysfakcjonujące chrupnięcie towarzyszące każdemu przekręceniu, świadczące o rozkruszaniu ziaren wewnątrz urządzenia. Manualna obsługa młynka nie stanowi żadnego problemu – jest praktycznie bezwysiłkowa, a do tego nie wymaga zasilania bateriami. Stawiając taki młynek na stół zamiast klasycznej solniczki i pieprzniczki, można dodatkowo ozdobić go i pozwolić domownikom doprawiać swoje dania poprzez równomierne rozsypywanie przyprawy po całym talerzu.

Elektryczne młynki do przypraw – idealne do nowoczesnej kuchni

Jeśli cenisz sobie najnowocześniejsze technologie w swojej kuchni, koniecznie musisz sprawić sobie młynek elektryczny do soli i pieprzu. Idealnym rozwiązaniem wydają się urządzenia dwukomorowe – na sól gruboziarnistą oraz pieprz w ziarenkach. Naciskając odpowiedni przycisk można dozować do potrawy sól lub pieprz, bez konieczności sięgania po dwa różne młynki. To najlepszy przyjaciel każdego miłośnika gotowania, niezastąpiony w okolicach kuchenki! Wspaniale sprawdza się przy doprawianiu jedzenia w trakcie gotowania, w dodatku bez odkładania łyżki – taki młynek można obsługiwać jedną ręką.

Piękne i nowoczesne – młynki do przypraw dla każdej kuchni

W naszej ofercie znajdziesz zarówno młynek elektryczny, jak i ręczny, w bogatej gamie kolorów i wzorów. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj młynków cieszą się dużym powodzeniem. Elektryczne wybierane są najczęściej przez fanów nowości, uwielbiających do maksimum upraszczać sobie gotowanie i jedzenie, a ręczne – dla miłośników klasyki. W każdej kuchni sprawdzi się młynek do soli i pieprzu, gdyż w każdej używa się tych przypraw na co dzień. Efektowny design sprzyja częstszemu sięganiu po nie podczas gotowania i jedzenia. Dostępne są u nas niezwykle modne młynki drewniane – wykonane z różnych gatunków drewna, w pięknych kolorach, ozdobione w sposób naturalny słojami i sękami. Świetnym wyborem są również młynki ceramiczne – o zaskakującej trwałości, w klasycznej bieli i czerni. Stal nierdzewna na obudowie młynka to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie niezawodność i ultranowoczesny design. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować – mamy również młynki będące połączeniem różnych tworzyw i kolorów. Produkty Karl Hausmann z naszej oferty z pewnością przypadną do gustu nawet największym malkontentom!

Dlaczego warto wybrać młynek do soli i pieprzu?

Sól i pieprz używane są w niemal każdej kuchni na całym świecie. Gdy siadamy do stołu, niektórzy rozglądają się od razu za solniczką i pieprzniczką, którą mogliby doprawić swoje dania na talerzu. Dla lepszej jakości użytych przypraw poleca się mielić je bezpośrednio przed spożyciem – właśnie przy pomocy elektrycznego lub ręcznego młynka. Jedno przekręcenie lub krótkie naciśnięcie guzika dozuje niewielką ilość pieprzu lub soli, wystarczającą, by dodać potrawie odpowiedniej wyrazistości. Niektóre modele naszych młynków mają także regulację grubości zmielenia – to idealna opcja dla perfekcjonistów w kuchni, którzy dbają o to, aby każdy detal przygotowywanych przez nich potraw pozwolił rozwinąć im najbardziej oczekiwany bukiet smaków!