Cena

Pozostałe patelnie

Czasem patelnia jest w pełni sprawna, ale potrzebne są do niej akcesoria usprawniające gotowanie. Niekiedy uszkodzeniu ulega jej uchwyt, który np. stopił się nad kuchenką gazową. Pomocna okaże się wtedy uniwersalna rączka do patelni. Posiada w komplecie wszystkie niezbędne do montażu narzędzia i jest wykonana z materiału, który się nie nagrzewa. Wymiana tego jednego elementu jest tańsza od kupna zupełnie nowego naczynia. Akcesoria do patelni pozwolą na dłużej zachować jej funkcjonalność.

Praktyczne patelnie do naleśników

W ofercie naszego sklepu znajdują się specjalne patelnie do naleśników. Mimo że dobra gospodyni potrafi usmażyć naleśniki prawie na każdej patelni, dużo łatwiej jest wykorzystać w tym celu odpowiednią patelnię do naleśników. Proponujemy patelnie granitowe lub aluminiowe. W naszym sklepie dostępne są również aluminiowe patelnie do naleśników z ceramiczną powłoką. Oferowane produkty wykonano z najwyższej jakości surowców, co zapewnia ich solidność oraz wytrzymałość. Odpowiednia pielęgnacja i stosowanie zaleceń producentów, zapewni długi czas użytkowania patelni do naleśników.

Cechy patelni do naleśników

Aby uzyskać idealny efekt w postaci okrągłych, dobrze dopieczonych naleśników o optymalnej grubości, warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy patelnię do naleśników. Nieprzywierająca powłoka patelni do naleśników ułatwia ich przewracanie na drugą stronę. Szefowie kuchni wiedzą, że podrzucenie naleśnika jest możliwe. Jeżeli jeszcze nie opanowaliście tej sztuki, na pewno nie mieliście odpowiedniej patelni do naleśników. Niskie brzegi ułatwiają obrócenie naleśnika bez naruszenia placka, a po upieczeniu zsunięcie go na talerz. Amatorzy naleśników w tym dzieci doceniają patelnię do naleśników. Jest to produkt, który zdecydowanie upraszcza proces przygotowania placków. Co ważne, oferowane patelnie do naleśników umożliwiają smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

Granitowe patelnie do jajek

Przygotowanie jajek sadzonych, placuszków jajecznych lub racuchów ułatwi patelnia do jajek. Dzięki specjalnym wgłębieniom w dnie patelni do jajek nie musicie się już martwić o to, jak przygotować te potrawy. Aby uzyskać doskonały efekt w postaci równych, idealnie okrągłych porcji, wystarczy umieścić jajko lub zmieszane ciasto we wgłębieniu. Powłoka granitowej patelni do jajek zapobiega przywieraniu potrawy. Dzięki odporności granitu na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką temperaturę patelnia nie odkształca się, ani nie niszczeje.

Aluminiowe patelnie do jajek

W ofercie naszego sklepu mamy także solidną aluminiową patelnię do jajek. Podobnie jak patelnia granitowa również ten produkt ma wyprofilowane dno. Zaletą patelni do jajek jest jej lekkość i designerski wygląd. Wyprofilowana rączka wyróżnia się właściwościami antypoślizgowymi. Powierzchnia patelni dobrze rozprowadza ciepło i ma powłokę zapobiegająca przywieraniu potraw do jej dna. Z patelnią do jajek przygotowanie obiadu można powierzyć nawet starszym dzieciom, które bez większego wysiłku wyręczą rodziców w kuchni.